Re: cos nowego?Fullmore?

#2
czesc
tez juz o tym czytalem, ale podobno trzeba miec troche dluzsze wlosy zeby moc to stosowac.
stosuje z wielkim powodzeniem toppik ,moze sie odwaze na probe,chociaz wlosow nie mam zamiaru zapuszczac.
podobno to fajnie sie trzyma na wlosach bo od razu daje warstwe utralajaca , jakby farba w sprayu,
zobaczymy co to za cudo.
kto pierwszy sie odwazy niech napisze
i jak tak z kolorami jest?
czesc

Re: cos nowego?Fullmore?

#4
Czesc
Faktycznie trzyma sie wlosow ,ja mam dluzsze wlosy wiec od razu sie na to rzucilam z biegu jak tylko nowinka weszla.
Stosuje juz gdzies od 1 mies , wiadomo ze to nie leczy tylko czasowo maskuje, ale leczenie juz sobie odpuscilam.
nie mam takich jakis plackow tylko rzadkie wlosy wiec to mi wystarcza + dobre kosmetyki do pielegnacji.
Kolory sa rozne ,dobiera sie do wlasnego.Psikamy tym lakierem juz na koncu na fryzure i gotowe.Zamaskowane jest to co potrzebuje zamaskowac.u mnie wystarcza na dwa dni.
A cena , ja w swiom sklepie placilam 89 zl

Re: cos nowego?Fullmore?

#6
o i juz tyle osob wyprobowalo
ja sie skusilam bo mam swoje cieniutkie wlosy, a musialam miec fryzurke co wytrwa 3 dni.uzylam na koniec zamiast lakieru do wlosow .oczywiscie ze dobralam dobry kolor,wyszlo fajnie , nawet moglo uchodzic za jesniejsze refleksy.
szkoda ze tylko w takich duzych opakowaniach jest, ale mam na inne okazje juz .

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron