toppik- serum fajna rzecz

#1
Nikt o tym nie pisze,widocznie nikt nie uzywa.ja dostalam ulotke o produktach toppik i wybralam dla siebie wlasnie to serum i wiecie co to byl dobry wybor.faktycznie wlosy sa grubsze i jest ich wiecej.jestem fanka tego produktu.

Re: toppik- serum fajna rzecz

#2
Czesc
Dzieki ze ktos o tym napisal - sama sie zastanawialam nad zakupem , bo cena mnie kusila.
Uzywam juz od jakiegos czasu szamponu i odzywki toppik i jestem zadowolona, a po przeczytaniu twojej opini dolaczylam to serum , uzywam go co drugie mycie na suche wlosy i fajna fryzurka wychodzi wlosy sa grubsze i takie podniesione,napuszone, jest ich wiecej.
ja jestem bardzo teraz zadowolna , odlozylam juz inne pianki do lammusa

Re: toppik- serum fajna rzecz

#5
Czesc
duzo bylo wolnego wswiatecznego a ze zaczynaja mi rzednac wlosy mialem czas poszperac w necie.I zobaczylem film o toppiku, jestem raczej niezbyt podatny na takie super specyfiki, wiadomo jakie triki mozna wprowadzic na wizje. Kto mi szczersz powie warto sie w to bawic?
Poczekam kilka dni na wasze opinie :)

Re: toppik- serum fajna rzecz

#7
Dzieki , chociaz liczylem na wiecej, ale widocznie taki okres swiateczny to ludzie zajeci. Bylem osobiscie w sklepie w ktorym jest toppik( uprzenio odszukalem info w necie), i duzo mi to pomoglo bo tam nawet panie mialy probki topika i pomogly na miejscu dobrac odpowiedni kolor, efekt przyprawil mnie o zdumienie - fajna sprawa , mowie serio.spam skusilo mnie do zakupu.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron