Re: co myślicie o systemach?

#2
Cześć

Ja noszę coś takiego i w tej chwili nie mogę sobie wyobrazić niczego innego. Używam tego od wielu lat i zdążyłam już wypróbować różne firmy. Tez bałam się na początku ale na serio nie ma czego. Ja mam dosyć duży ubytek związany z hormonami i nie mogę się nikomu pokazać bez nowych włosów. Idź przynajmniej na konsultacje do którejś z firm.

Pozdrowionka
Zuzana

Re: co myślicie o systemach?

#3
Czesc
Tez pytam serio jak to jest z tymi dorabianymi fryzurami,bo Plomski to juz legenda widocznej peruki ale taki muzyk stasiak calkiem dobrze w tym wyglada. i to mi nie daje spokoju ,caly czas sie zastanawiam czy by czegos takiego dobrze ostrzyzonego sobie nie zamowic . Jestem laikiem ,nie znam zadnej firmy ktora sie tym na powaznie zajmuje,czy mozecie mi dac jakies wskazowki.
dzieki

Re: co myślicie o systemach?

#4
cześć
Ja do niedawna nosiłam zwykłe peruki, ale przy takim intensywnym, sportowym trybie życia jaki prowadzę, to było trochę niewygodne. Przyjaciółka, widząc jak się męczę z ukrywaniem mojej łysiny na basenie, umówiła mnie na spotkanie z panem, który się zajmuje systemami, i kazała iść. I bardzo jej jestem za to wdzięczna. Nie bardzo wiedziałam czego się spodziewać, ale teraz bez moich kochanych włosków żyć już nie potrafię. Polecam wszystkim, którzy potrzebują. :D

Re: co myślicie o systemach?

#5
DO MAJI
Piszesz co nieco tylko, ale wynika ze jestes zadowolona .Mam pytanie bardzo wazne - czy to co masz przyklejone na glowie faktycznie jest nie do rozpoznania i mozna z tym normalnie funkcjonowac? Jesli tak - to podaj prosze wiecej szczegolow -do kogo sie zwrocic w tej sprawie ,wazne dla mnie zeby to byl fachowiec a nie bajkopisarz .

Pozdrawiam

Re: co myślicie o systemach?

#6
Hej
Powiedzcie jak to jest z tymi włosami. Czy to prawda że jak się przyklei to nikt nie rozpozna? Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić że można mieć coś przyklejonego do głowy. Piszą ,że nic nie widać i same superlatywy ah oh. Powiedzcie jak to jest naprawdę. Widziałem kilka razy gościa z tupetem na ulicy i to była masakra :lol:

Jeszcze to co ja się pytałem to kosztuje kilka tysięcy złotych. Woow jak na moja pensje studenta to trochę przesada.

Re: co myślicie o systemach?

#8
Czesc

W tej chwili jest kilka firm ktore robia systemy. Raczej postaraj sie sam odwiedzic kilka klinik bo ceny sa bardzo zroznicowane. Ja mam wykonane w rokoko i jestem zadowolony ale tak samo ktos kto robil gdzie indziej moze powiedziec to samo. Jezeli chodzi o sam systemy to na dzien dzisiejszy nie wymyslono jeszcze nic lepszego od takich rozwiazan dla osob z takim problemem. Nie mozna tego porownywac do tupetu bo z nim nie ma nic wspolnego. Jak bys chlopie mnie zobaczyl to napewno bys nic nie rozpoznal. Myslisz ze jak widzisz u laski piekne cycki to sa wszystkie naturalne? Tam tez nie widac ze bylo cos majstrowane. A wiesz ile one na to wydaja !!! W tych czasach wyglad jest bardzo wazny i dla kobiet i facetow.

Re: co myślicie o systemach?

#9
Znam firmę Racoon, gdzie mogłam się dowiedzieć jak jest mniej więcej cena.
Natomiast dzwoniąc do Rokoko nie dowiedziałam się istotnych informacji.
Jeśli ktoś może pomóc i napisać jakie jeszcze są firmy zajmujące się systemami będę
wdzięczna. Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron