Re: łupież

#2
dolanczam sie do takiego pytania.ja mam lupiez z przerwami , raz jest a na jakis czas znika i znowu jest i tak w kolko.
Juz wiem ktorymi szamponami nie moge myc wlosow bo po nich jest jeszcze gorzej.Dodam bo moze to istotne ze moje wlosy sa krecone.czy ktos ma podobnie jak ja , to prosze o info.

Re: łupież

#4
czesc
ja tez mialam ten problem ,jeszcze nie bylo tego forum.Nawet bylam u dermatologai cos dostalam do wcierania,potem mycie i plukanie w ziolach
,ale nic nie poprawilo sie.
Poszlam do apteki i kupilam reklamowany Nizoral i pomoglo
czytam tu o speli ,tyle osob jest z niej zadowolonych, to moze poprobuj i tego i tego
powodzenia w walce

Re: łupież

#5
dzieki za podpowiedzi, moze zaczne na poczatku ten nizoral bo mniejsze koszty a o speli tez juz czytalam ,tylko nie wiem czy przy lupiezu to sam szampon wystarczy do mycia czy to serum tez do wcierania.mozna zglupiec

Re: łupież

#6
Dzieki za to info o nizoralu, myje nim juz 3 razy wlosy i widac wyrazna poprawe,lupiez jest o wiele mniejszy juz sie tak mi z glowy nie sypie.Postanowilam ze teraz oszczedzam na zakup speli,chyba nawet calego zestawu .musze sie wziac za swoje wlosy bowidze ze jednak te profesjonalne srodki skutkuja , warto w nie zainwestowac.
odezwe sie jeszcze.

Re: łupież

#8
Ciekawe czy ktos probowal szare mydlo- moja Babcia nic tylko mi mowi zebym nie wydawala pieniedzy na szampony przeciwlypiezowe tylko kupila szare mydlo , ktore ponoc najlepsze. Nawet juz sie przymierzalam do zakupu "białego jelenia" ale sie wycofalam i znowu wzielam Panti.
Myjecie sie szarym mydlem?

Re: łupież

#9
Też słyszałam o stosowaniu szarego mydła,ale szczerze mówiac to wątpie w jego skuteczność. Może bardziej zaszkodzić niż pomóc w walce z łupieżem. Myślę że tutaj najbardziej odpowiedni będzie po prostu dobry i sprawdzony szampon.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron