Re: przeszczep gdzie?

#2
Witam,

Zauważyłam, że szukacie Państwo sposobu w walce z wypadającymi włosami.

Reprezentuję Klinikę Przeszczepiania Włosów i chciałam Państwa zainteresować naprawdę skuteczną metodą, która gwarantuje, że włosy pozostaną na głowie już na zawsze



Oto kilka informacji na temat transplantacji włosów:

Przeszczepianie włosów polega na przenoszeniu zdrowych cebulek włosów, pobranych najczęściej z tyłu głowy, w miejsca łysiejące. Do przeszczepu pobiera się włosy niezagrożone wypadaniem, dzięki temu w nowym miejscu pozostaną do końca życia. Efekt widoczny jest już po trzech miesiącach, bo tyle trwa powrót aktywności przeszczepionych mieszków włosowych. Po roku od zabiegu włosy osiągną długość ok. 9 – 12 cm. Sam zabieg nie jest bolesny, gdyż odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Tego typu operacje są całkowicie bezpieczne i rekomendowane praktycznie wszystkim osobom, a także tym które utraciły włosy w wyniku poparzenia lub częściowej utraty włosów po naświetlaniu.

Pierwszym etapem takiego zabiegu jest konsultacja. W przypadku Kliniki Przeszczepiania Włosów pierwsza, wstępna konsultacja może odbyć się nawet przez Internet. Wystarczy przesłać zdjęcie głowy z mokrymi i zaczesanymi do tyłu włosami. Na tej podstawie specjalista określi, jaki jest stan owłosienia i czy aktualna ilość posiadanych włosów kwalifikuje się do przeszczepu ich w miejsca łysiejące. Następnie umówieni zostaniecie Państwo na wizytę w Klinice, gdzie specjalista przeprowadzi dokładny wywiad lekarski i zaplanuje przeczep.

Więcej informacji na temat zabiegu i jego kosztów na stronie: spam.spam



Zapraszam na konsultacje.

Re: przeszczep gdzie?

#3
Ja korzystałem z uslug tych państwa spam://spam . Mam 40 lat i ogólnie jestem zadowolony. Przed zabiegiem mialem problemy z łysieniem i moje wlosy wyglądały dość nieciekawie. Teraz jest ok. Najpierw umówiłem się na konsultacje i tam, sie dowiedziałem więcej. Mieszkam w Warszawie ale na stronce doczytałem, że mają oddziały też w innych miastach. Może akurat. A czy zabieg ma sens to chyba musisz sam sobie odpowiedzieć. Każdy ma inne spojrzenie na swój wygląd. U mnie było zbyt nieciekawie więc się zdecydowałem.
Efekty po pierwszym zabiegu nie były wymarzone, lecz po trzecim byłem bardzo zadowolony. Klinika ma swój oddział w Rzeszowie, z którego tez i ja pochodzę. Polecam gorąco, jeśli ktoś potrzebuje fachowej pomocy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron