Re: malowanie rzęs

#31
Jak kupisz fajne, naturalne rzęsy to wystarczy delikatnie wytuszowanie (dosłownie jedna cienka warstwa) żeby je dobrze połączyć ze sztucznymi i nic więcej :)

A na noc polecam odklejać. Chyba, że chcesz mieć na stałe to zrób 1 do 1, ale ich się już nie maluje :)

Re: malowanie rzęs

#34
Doklejane też miałam i to bardzo dobrej jakości bo robiła mi je koleżanka, która nie pracuje na "dziadostwie". Fajne rozwiązanie ale dość krótkotrwałe bo starcza na około trzy tygodnie. Poza tym jak masz swoje rzęsy słabe (a tak było u mnie) to będą Ci wypadać te słabsze sukcesywnie. W perspektywie dłuższego czasu nie polecam więc bo mogą narobić szkód.

Re: malowanie rzęs

#35
imprezka pisze:doklejanie 1 do 1 nie obciąża nadmiernie rzęs? robił ktoś? bo tak mi się o uszy obiło że to nie jest najlepsza metoda

Każda metoda doklejanie jest obciążeniem niestety wiec lepiej sie zastanowić nad zagęstszaniem

Re: malowanie rzęs

#37
Zawsze można zadbać o swoje rzęsy i je trochę odżywić- u mnie po olejku rycynowym rosną na potęgę, albo zawsze można zastosować jakąś suplementację. Gorzej jak i tak wypadają, bo np. chemia- wtedy nie zalecałabym doklejania 1:1 bo to obciąża nasze rzęsy zdecydowanie, już lepiej dokleić sobie całe piórka.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron