Re: cos nowego?Fullmore?

#16
xara pisze:Czesc
Faktycznie trzyma sie wlosow ,ja mam dluzsze wlosy wiec od razu sie na to rzucilam z biegu jak tylko nowinka weszla.
Stosuje juz gdzies od 1 mies , wiadomo ze to nie leczy tylko czasowo maskuje, ale leczenie juz sobie odpuscilam.
nie mam takich jakis plackow tylko rzadkie wlosy wiec to mi wystarcza + dobre kosmetyki do pielegnacji.
Kolory sa rozne ,dobiera sie do wlasnego.Psikamy tym lakierem juz na koncu na fryzure i gotowe.Zamaskowane jest to co potrzebuje zamaskowac.u mnie wystarcza na dwa dni.
A cena , ja w swiom sklepie placilam 89 zl

No dobrze piszecie o długich włosach a co jeśli sie ma krotkie jak w moim przypadku ??? Słyszałem ze to brudzi i ręce i poduszę jak sie śpi . Proszę o opinię na ten temat

Re: cos nowego?Fullmore?

#20
ja używam różnych produktów do maskowania łysienia,
Co do pudrów to aplikacja jest tak uciążliwa że to moim zdaniem wgl nie ma sensu.
aktualnie przerzuciłam się głównie na spray volume hair plus, ze wszystkich produktów najbardziej mi odpowiada. Używam od 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron