Łysienie w młodym wieku (chłopak 24 lata) - depresja :(

#1
Cześć, znalazłem to forum ponieważ szperam w internecie już od dłuższego czasu i szukam skutecznego sposobu na zmniejszenia efektu łysienia.
Mam 24 lata i mam bardzo przerzedzone włosy, stosowałem już wiele sposobów poczynając od szamponów DX2, szampon z czarnej rzepy, szampon oraz Ampułki BIOXSINE (zrobiłem trzy serie - pół roku ponad), maseczki z jajecznicy, oliwek i olejku rycynowego - wszystko bezskutecznie. Najgorzej jest na czukbu głowy - zaczyna robić się "kółeczko" Nie ukrywam, że czuję się z tym niekomfortowo, czuję presję a nawet odechciewa mi się wychodzić na zewnątrz :(
Dodam że to łysienie jest najprawopodobnie łysieniem spowodowane genami - dziadek wyłysiał w młodym wieku
Zapisałem się do dermatologa - wizyta pod koniec stycznia.
Panika przed wyłysieniem sprawiła, że zacząłem myśleć o sztucznym uzupełnieniu włosów - tzw tupet męski. Dzwoniłem do kilku producentów, którzy oferują takie uzupełnienie z włosów naturalnych - cena od 2500 - 3500 zł ( najdroższy 4500-5000 zł)
Co myślicie o takim uzupełnieniu ? Lepiej jeszcze poczekać i spróbować to leczyć np Follixinem ?
Proszę o porady. Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron