Peruka

#1
Cześć,
mam 18 lat i od dziecka mam problem z włosami. Mianowicie są bardzo rzadkie i wypadają, próbowałam już leczenia hormonalnego, zastrzyków i nic. Od 3 lat noszę peruki, ponieważ najzwyczajniej w świecie śmiali się ze mnie, ale jest to dla mnie bardzo niewygodnie, ponieważ miałam już nawet sytuację, że peruka spadła mi w szkole... jakie są jeszcze metody, żeby to było trochę bardziej komfortowe i żebym nie musiała się martwić, że peruka zaraz mi spadnie ? nie wliczając spinek, bo nawet nie ma ich do czego przyczepić :| i oczywiście ile to mniej więcej kosztuje, na prawdę bardzo mi zależy na czyjejś opinii...

Re: Peruka

#2
hej,
Chyba cię rozumiem. Sama miałam kiedyś ten sam problem ale chyba na mniejsza skalę. Peruki są ok choć nie dają takiej pewności. Masz z włosa naturalnego czy syntetyk? Zaczłęłam w ramach desperacji i przeszukałam chyba wszystkie portale o łysieniu.

nie wiem czego szukasz czy jakiś środków czy innego rozwiązania, ale ja postanowiłam, że jeśli jeszcze trochę wlosów trece a prześwity będą duże to wtedy zrobię sobie coś indywidualnie dla mnie. Na zamówienie. Trochę o tym czytałam, zamówiłam katalog, byłam na konsultacjach i na razie czekam. Choć mam nadzieję, że mi się nie przyda i szampony mi pomogą, ale mogę ci powiedzieć co się dowiedziałam.

Generalnie chodzi o to by system (tak to nazywają) był tylko na moją głowę, od tego ile włosów mam mogę mocować go w rózny sposób. Może być na całą głowę lub tylko na część. Trudno mi ci radzic bo tam jest wiele czynników. I to sa włosy naturalne i wtedy tez masz do wyboru jaki rodzaj. ( bo sa azjatyckie, z europy i jeszcze nasz słowiańskie). Nie bede cię to rozpisywa cbo ja tam byłam tak tylko zeby się dowiedziec na zaś. Info znalazłam na spam jest tam banner.

jak masz jakieś pytania to pisz.
Mam nadzieje ze choc troche pomogłam. Daj znac czy coś z tego wyszło, bo sama jestem ciekawa.

Re: Peruka

#3
ja ostatnio zrobiłam swojemu dziecku taki system, jestem bardzo zadowolona z efektu i z poprawy komfortu życia mojego ciapka kochanego. Jeśli musisz nosić perukę dłuższy okres czasu to taki system jest świetny, my akurat mamy przyklejany do skóry głowy, ale plastry są bezpieczne, nie uczulają, a tego się obawiałam. Warto spróbować, naprawdę.

Re: Peruka

#4
Ja mam takie włosy z firmy Hair Lab i nawet nie masz co się zastanawiać. Jeśli peruka Ci ciąży, a zakładam że tak jest to śmiało idź na konsultacje do którejś z lepszych klinik, sprawdź kto i co oferuje w Twoim mieście. "Pseudo specjalistów" z rogu ulicy, którzy mówią że robią takie rzeczy nie polecam ze względu na słabą jakość.

Sam system to jest zbawienie. Jak jest dobrze wykonany to nie martwisz się niczym! :)

Re: Peruka

#6
Ja noszę perukę...nie system...mam robioną na miarę z włosów naturalnych, słowiańskich i zaręczam że da się w peruce normalnie funkcjonować :) dobrze dopasowaną perukę można porównac do protezy zębowej :) trzyma się bez kleju :)

Re: Peruka

#7
Alicja1965 pisze:Kryptonit jak nosisz takie włosy to czujesz je? Da się w nich funkcjonować w miarę normalnie?


Nic nie czuję, funkcjonuję jak we własnych. Jedynie co jakiś czas trzeba udać się do kliniki, na sprawdzenie, ewentualnie wymianę włosów. Osobiście uważam że jest to najskuteczniejsze rozwiązanie problemu jakim jest brak włosów.

Re: Peruka

#8
Peruka to w tym wypadku dobre rozwiązanie,na początku zawsze najtrudniej jest się do nich przyzwyczaić,ale potem spokojnie dajesz radę. O wiele lepsza niż systemowa,jest właśnie z włosów naturalnych.

Re: Peruka

#9
Peruka systemowa, tzw second hair, jest robiona na wymiar pod konkretną osobę i tylko z włosów naturalnych, jest mocowana do głowy na specjalne plastry albo klipsy i trzeba na nią trochę poczekać, ale warto. Jest dużo lepsza niż taka gotowa do kupienia dla osób które juz muszą nosić peruki przez długi czas, ale dla osób które potrzebuja perukę tylko na okres leczenia, np. chemioterapią, to takie peruki standardowe syntetyczne ze sklepów medycznych są jak najbardziej wystarczające, a są naprawdę dobrej jakości i wyglądają naturalnie.

Re: Peruka

#10
Hej Kochani jestem na tym forum nowa i chce się podzielić z wami moim problemem. Mam 27 lat i od dziecka mam straszny problem z włosami mianowicie mam bardzo cienkie ale od pewnego czasu mam ich z rok na rok mniej. Byłam już chyba u wielu dermatologów i stosowałam mianowicie różne wcierki jak loxson itp i nic coraz jest gorzej już nie wiem co mam robić :( miałam robione badania i jest wszystko ok. Myślę już o zakupie peruki. Jestem już załamana i nie umiem już normalnie fukcjonować:(

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron