Cena

#1
Kochani proszę powiedzcie jak to teraz z cenami w secondhair. Cały czas się zastanawiam czy jechać do nich po następne włoski czy spróbować może przez Hairagain. Czy coś możecie doradzić bo nie wiem co robić :(

Do tej pory zamawiałam u nich 25cm i płaciłam ostatnio za włosy słowiańskie 4500 a przez stronę hairagain wychodzi mi 3500 więc jest sporo taniej. Zdaję sobie sprawę,że to bez strzyżenia itd i mhmm nie weim co zrobić....Proszę o pomoc, co byście zrobiły...

Re: Cena

#2
Zaryzykowałam bez spotkania i konsultacji . W Hairagain jest niższa cena i to przeważyło a jeszcze to ,że sprawdzają wysłane zamówienie więc czułam się bezpieczniej, że wyłapią jakiś błąd ,

Re: Cena

#3
Myślę, że powinnaś spróbować, wtedy się przekonasz jak to wygląda. Ja po namyśle się zdecydowałam na hairagain, ale nie byłam nigdy na konsultacjach, to ciężko mi będzie porównać, ale jeśli się zdecydujesz zamówić hairagain to chętnie przeczytam o twoich wrażeniach i porównaniach.

Re: Cena

#4
Hej. Moja siostra ostatnio zdecydowała się pójść do sklepu stacjonarnego z perukami , jednakże dopiero po wcześniejszym przeglądnięciu ich strony. Faktycznie ceny były niższe. Jednkaże po rozmowie z naszą mamą, przekonałą ją by poszła i poprzymierzałą te peruki słowiańskie. Zapłacila 4200 ale była bardzo zadowolona. Mierzyła różne rodzaje, te które jej sie spodobały na stronce na niej leżały kompletnie inaczej. Wyszła zadowolona , mimo ceny ,która była dośc wysoka ale za to dobrała peruke do kształtu swojej twarzy, karnacji i głowy.

Re: Cena

#7
witam
Napewno przy konsultacjach i montazu przez fachwca jest drozej natomiast jak juz ktos chce samemu sobie zakladac i brac miare to taniej.dlatego mysle ze jak pierwszy raz to lepiej z fachowcem.
Slawek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron