Re: Hair Again

#22
Raczej u kobiety wystarczy jedna próbka. Dla mężczyzn stosuje się różne ze względu na na zasiwienie czy też różne gęstości.
Można też wysłać ( na pewno nie zaszkodzi)

Ze względu,iż włosy naturalne utleniają się od słońca i stają się z czasem jaśniejsze proponuje próbkę wysłać z ciemniejszego miejsca.

Re: Hair Again

#23
Przeczytałem , że również możliwe jest naprawienie używanego systemu . Jeśli go wyślę i poproszę o naprawę to czy pomijając całą procedurę zamawiania HA możliwe jest wzorując się na starym wykonać identyczne nowe ?
M.

Re: Hair Again

#24
maciejko0 pisze:Przeczytałem , że również możliwe jest naprawienie używanego systemu . Jeśli go wyślę i poproszę o naprawę to czy pomijając całą procedurę zamawiania HA możliwe jest wzorując się na starym wykonać identyczne nowe ?
M.



Przepraszam ale nie do końca mogę zrozumieć postu. Polowa jest o naprawie a połowa o chyba skopiowaniu starego. Nie jestem pewien czy dobrze rozumiem
Oczywiście możemy skopiować stary i jest na stronie wszystko opisane wiec zapraszam do poczytania a odnośnie serwisu ,też naprawiamy :))

Pozdrawmiam

Re: Hair Again

#26
Zamowiłam starter, czekam z niecierpliwością i codziennie czytam posty ktore piszecie. Bardzo to budujące , wiem ,że w razie jakichkolwiek pytań będę mogła tu poruszyć każdy temat który dotyczy moich problemow. A kosmku włosów ktory należałoby wysłać w komlecie nie zapomnę :lol: bo to przecię ważne...... Boże prawie nie śpię z nerwów :(

Re: Hair Again

#27
wagaz4 pisze:Zamowiłam starter, czekam z niecierpliwością i codziennie czytam posty ktore piszecie. Bardzo to budujące , wiem ,że w razie jakichkolwiek pytań będę mogła tu poruszyć każdy temat który dotyczy moich problemow. A kosmku włosów ktory należałoby wysłać w komlecie nie zapomnę :lol: bo to przecię ważne...... Boże prawie nie śpię z nerwów :(

Ja mam podobnie , ale myśle że dam radę . I wymyśliłam żeby przesłać też zdjęcie jaką miałam do niedawna fryzurkę . Co sądzisz?

Re: Hair Again

#28
anna.aj12 pisze:
wagaz4 pisze:Zamowiłam starter, czekam z niecierpliwością i codziennie czytam posty ktore piszecie. Bardzo to budujące , wiem ,że w razie jakichkolwiek pytań będę mogła tu poruszyć każdy temat który dotyczy moich problemow. A kosmku włosów ktory należałoby wysłać w komlecie nie zapomnę :lol: bo to przecię ważne...... Boże prawie nie śpię z nerwów :(

Ja mam podobnie , ale myśle że dam radę . I wymyśliłam żeby przesłać też zdjęcie jaką miałam do niedawna fryzurkę . Co sądzisz?




Super pomysł :) nawet o tym nie pomyślałam, jak dobrze ,że ktoś tu jeszcze myśli :) poszukam w zdjęciach taką mnie jaką chciałabym zobaczyć na nowo. Miejmy nadzieję ze wszystko pojdzie po naszej mysli. Czekam dzisiaj na kuriera z przesyłką :D Będziemy w kontakcie. Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron