Hair Again

#1
Cześć wszystkim.

Sluchajcie czy ktoś zamawiał już te włoski przez net?
Do tej pory jeździłam na konsultacje do Secondhair a że mam tam daleko chciałabym spróbować tylko się troszkę boje czy dobrze zamówie.
Proszę powiedzcie jak wam poszlo.

Beti

Re: Hair Again

#2
Ja zamówiiłem ale niedawno i jeszcze nie odebrałem. Odnośnie zamawiania to jest mega proste. Zamówiłem sobie zestaw startowy w którym dostałem do wyboru różne bazy oraz gadzety do zrobienia sobie kształtu głowy. Gdy robiłem sobie miare byłem online na czacie z kims z tej firmy i pytałem jak miałem z czymś problem. Spakowałem co kazali i wysłałem do nich. Po 3 dniach zadzwonili do mnie aby wszystkie babole co zrobiłem popoprawiać i tyle. Ogolnie bardzo spoko

Re: Hair Again

#3
Ja miałam największy problem z bazą bo nie miałam pojęcia którą, strasznie ich dużo w tym zestawie.Kiedyś jak zamawiałam w konkurencyjnej firmie to nawet nikt mi nie mówił,że są inne a tutaj to jakiś kosmos, zgłupiałam jak wybierałam. Myślałam ,że poradzę sobie sama a jednak zadzwoniłam do nich i z pomocą bardzo miłej pani wybrałam. Przy kształtce pomagał mi mąż :))) Próbkę własnych resztek włosów wysłałam razem z kształtem i ze zwrotem baz aby dopasowali kolor. Natomiast aby dobrać odpowiednia gęstość poprosili mnie abym wysłała zdjęcie to sami dopasują. Za kilka dni zadzwonili i dograliśmy sprawę gestości. Polecam

Re: Hair Again

#5
Drogie są strasznie rzeczywiście ale za to możesz dotknąć każdej z osobna a na serio wybór ich jest imponujący. Maja chyba też zestaw jakiś podstawowy gdzie jest tylko taśma i coś tam jeszcze aby tylko zdjąć miarę ale warto mieć do wgladu też te bazy. Ja jak zwróciłam zestaw startowy to poprosiłam o odliczenie tego od systemu.

Re: Hair Again

#8
Ja mam zamawiany przez tą stronę. Z tym ,że wcześniej też u nich zamawiałem w klinice więc chyba było mi prościej bo wiedziałem co zamawiam. Przyszedł mi identyczny jak wcześniej w klinice więc to chyba to samo co stacjonarnie.

Re: Hair Again

#9
To Ty już na spokojnie mogleś zamówić . Podpowiedz mi , czy jestem w stanie sam poradzić sobie z folia na głowie i klejeniem taśm jednocześnie , żeby wyszła dobra forma ? czy lepiej mieć drugą osobę do pomocy ?

Re: Hair Again

#10
silvio pisze:To Ty już na spokojnie mogleś zamówić . Podpowiedz mi , czy jestem w stanie sam poradzić sobie z folia na głowie i klejeniem taśm jednocześnie , żeby wyszła dobra forma ? czy lepiej mieć drugą osobę do pomocy ?



Luzik . zawiązałem sobie folie jak babcia chuste . W jedną rękę flamaster a w drugą male lustereczko. To jest najprostsze z całego zamówienia :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron