Odchudzanie

#1
Hej, po ciąży doszło mi ponad 20 kg, z czego 15 udało mi się zrzucić. Zostało jeszcze 5 kg, ale wróciłam do pracy, nie mam już czasu na siłownię i waga od dobrych 6 miesięcy stanęła w miejscu. W związku z tym zastanawiam się nad zamówieniem diety z cateringu, bo sama nie mam już czas na gotowanie. Myślałam o czymś takim: [spam] Niestety, nie jest to najtańsze rozwiązanie dlatego zastanawiam się, czy ktoś może już korzystał z tego rozwiązania i może się wypowiedzieć na temat jego skuteczności. Z góry dziękuję za Wasze opinie.

Re: Odchudzanie

#6
Nieprawda, że tylko sport. Najwazniejsza jest dieta, ruch jest dodatkiem. Oczywiście, jest ważny, bo utrzymuje ciało w dobrej kondycji, ale nie dlatego, że odchudza. Spróbuj z dietą pudełkową, wiele osób to chwali. Może i drogo, ale zdrowo i nie marnujesz czasu na gotowanie. Jak nie ta firma, to inna, jest wiele róznych ofert. Jak Ci się spodoba taki sposób zywienia, to co kilka tygodni mozesz zmieniać firmę i sprawdzać, gdzie lepiej gotują. :)

Re: Odchudzanie

#7
Piszecie tylko sport i sport. A co jeśli ja nie mogę uprawiać sportu bo mam ogromne problemy z bolącymi stawami? Praktycznie po każdej aktywności fizycznej. Czytam o tym w necie i niby jest dużo suplementów na to , ale który wybrać? Np. pierwszy link z google: [spam] - tam niby polecają konkretne środki - czy ktoś z Was je stosuje?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron