gdzie szukać?

#1
hej jestem z okolic Wrocławia, czy nie znacie jakiegoś sklepu we wrocku gdzie można kupić porządna perukę? W moich okolicach same beznadziejne, grube jakieś, sztywne, a ja potrzebuję taka żeby w niej cały dzień wytrzymac.

Re: gdzie szukać?

#2
Jeśli mogę coś poradzić to zamów sobie przez internet tzw. lace wig- to peruka, której nie widać, jest na delikatnej transparentnej siateczce, z włosów naturalnych. Przytwierdzasz ją taśmami, i ściągasz np. raz na tydzień Ale w międzyczasie możesz myć włosy. Jest to naprawdę rewelacja,. Ja noszę to od roku i jestem zadowolona. Jeśli będziesz miała jakiekolwiek pytania pisz bez wahania na mój mail. Pozdrawiam

Re: gdzie szukać?

#3
Hej Anna
Nie wiem jaka jest sytuacja we wrocławiu.Ja z katowic ,czyli tez kawalek drogi jechalam do krakowa na ul.szlak bo polecono mi tam sklep.Faktycznie caly salon w perukach.Pomierzylam duzo fasonow zeby wybrac prawie identyczna jak moje wlosy przed chemia.
Nie bede sie rozpisywac ,ale moge uspokoic wybierzesz napewno cos dla siebie .Mnie juz zaczynaja odrastac wloski mysle ,ze jeszcze 3 mis i sie pozegnam z peruka.Przetrwalam dzieki niej ten przykry dla dziewczyny okres .
Bedzie Ok

Re: gdzie szukać?

#4
Witam wszystkich jestem jedyną w Polsce osobą, ktora sprzedaje peruki typu lace front czyli popularne wlosy na mikrosiateczce. Oferuję rownież akcesoria do mocowania, kleje, tasmi itp oraz przeszkolenie z zakresu zaloznia oraz pielęgnacji. Oferuję gotowe peruki w rozmiarze s lub m oraz robione na specjane zamowienie dostepne wszyskie kolory oraz rozne dlugosci ok 8' do 26" cali. wiecej info na maila

Re: gdzie szukać?

#5
Celebrity mam pytanie ,czy te peruki ktore oferujesz sa do kupienia od reki, czy dla osob po chemii sie nadaja,jak je mozna obejrzec ,cos blizszego napisz.
Mam w rodzinie ten problem,chce pomoc,zbieram informacje.

Re: gdzie szukać?

#7
Czesc
spam://spam.rokoko.spam to jest to o co pytalam.sklep w krakowie nas zaskoczyl wielka iloscia peruk, w porownaniu z innymi sklepami medycznymi .Wybralysmy bardzo fajna ,zastepcza fryzure.W niej sztuczna skora jest na calym przedzialku ,to wystarczy a nie musialysmy placic tej najwyzszej kwoty,doszlo jeszcze odliczenie za recepte wiec zmiescilysmy sie w naszym budzecie.Jak ktos jest zmuszony do zakupu peruki to polecam.

Re: gdzie szukać?

#8
Tez trafilam do tego sklepu,pomogl internet i rozmowy z osobami w szpitalu.
Jesli ktos musi kupic peruke to spokojnie niech sie wybierze, tam na pewno kupi odpwiednia fryzure.Refundacja nfz jest respektowana w kwocie 250 zl.
Czesc

Re: gdzie szukać?

#9
hej, jak nie wiecie gdzie szukac fajnych peruk, które się nadaja do chodzenia, to najlepiej się spytać osób które w perukach chodzą. Ja niestety musiałam trochę przebywać w szpitalu i pacjentek popytałam, to jest według mnie najlepszy sposób bo zasięgasz opinii od osób które już w kilku sklepach były i mogą ci polecić najlepszy. Ja skorzystałam z rady i nie żałuję.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron