łysienie a skłonność do innych chorób

#1
Przeraził mnie ostatnio przeczytany artykuł dotyczący korelacji między łysieniem a rakiem prostaty. Wg tego artykułu zamieszczonego na spam=spam://spam.doz.pl/newsy/a6035-Wczesne_lysienie_-_wieksze_ryzyko_raka_prostaty]spam[/url] mężczyźni, którzy zaczynają łysieć w wieku dwudziestu lat są bardziej narażeni na zachorowanie na raka prostaty w późniejszym życiu. Co o tym myślicie ?

Re: łysienie a skłonność do innych chorób

#2
Niezbyt dlugi ten artykul. Naukowcy badaja rozne zwiazki i przyczyny chorob . Akurat to mnie nie przeraza ,bardziej zwiazek choroby prostaty z wiekiem , wiadomo ze kazdemu facetowi zaczyna ona jakos szwankowac na starosc , dlatego tez teraz taka kampania zebysmy zaczeli o siebie dbac i sie kontrolowac - tak jak kobiety swoje piersi .

Re: łysienie a skłonność do innych chorób

#5
ale nie możemy siedzieć i się martwić ciągle co nas czeka potem, na starość to każdy choruje, ja tam włosów prawie nie mam ale sie nie martwię że raka dostane, zwariowałbym przecież. To tak samo jak z paleniem, znaczy jak palisz to na pewno raka płuc dostaniesz, a ile osób nie pali i choruje? tak że w paranoję nie popadać ale badać się raz na jakiś czas jak najbardziej.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron