Re: Micropigmentacja

#12
Jeszcze nam się nie zdarzyło aby efekt przeraził klienta. Zabieg dostosowuje się do tego co ma klient na głowie :P Zawsze wolimy zrobić mniej niż za dużo ( zawsze można poprawić)
Proszę , czytajcie wcześniejsze posty bo chyba 3 razy już piszemy w jednym temacie ,że średnio 2-3 lata utrzymuje się pigment.

Re: Micropigmentacja

#13
OK, racja ze temat juz ma podobne odpowiedzi.
Ale dzieki za potraktowanie powaznie mojego pytania.
Dlugo pigment sie neutralizuje , dobre podejscie do tematu ze robicie delikatnie kolor a wrazie czego go uzupelniacie lub dodajecie intensywnosci - mysle ze dobrze zrozumialem twoja odpowiedz.

Re: Micropigmentacja

#17
Czy ta mikropigmentacja sprawdza sietylko wsrod mezczyzn - bo oni tu dyskutuja , czy to tez jest metoda dla kobiet - dokladniej pytam o zbyt widoczny przedziale, po prostu tam jest u mnie za malo wlosow- duzy przeswit.
:(

Re: Micropigmentacja

#20
Czesć Jurek

Ja też :D :mrgreen:

Nie wiem co Ty słyszałeś ale ja słyszałem ,że on jest do d... (bo gdzieś tak pisali) :mrgreen:


Słuchajcie, nie bójcie się tego i nie czytajcie bzdur. Roler jest tylko jednym z gadgetów które mamy. Jak ktoś chce iść na łatwizne i robić wszystko tylko tym urządzeniem to prawda, może zrobić kuku ale to jak ze wszystkim. Roler jest opatentowaną zabawką ,która jest mega fajna we właściwych rękach ale niestety bardzo dużo kosztuje i ten kto mówi źle to w 90 % konkurencja, która tego nie ma albo nie potrafi tym pracować. Wszystko robimy w zależności od potrzeby a zazwyczaj ręcznie + roler jako pomoc w sytuacjach gdy uważamy że lepszy niż ręka. :)


Zapraszamy na konsultacje a nie czytajcie jakieś głupoty. :mrgreen:

Pozdrawiam
Tata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron