Re: Włosy zimą- dramat!!

#14
Teraz juz mamy wiosnę pełna parą więc moje drogie czas najwyższy zadbać o włosy po długiej zimie, ten okres też tak na dobrą sprawę nie służy naszym włosom. Zależy jakie mamy włosy takich kosmetyków należy użyć.

Re: Włosy zimą- dramat!!

#15
Hmmm z mojej wiedzy i niewiedzy wynika ,że włosy zimą mimo wszystkich stosowanych środków antystatycznych tak czy inaczej się elektryzują. Niestety nie ma niczego odpowiedniego do tego celu. Ja często piorę czapkę i płuczę w płynach .....ale i to niewiele pomaga

Re: Włosy zimą- dramat!!

#18
Zima to dla moich wlosow trudny czas , czapka bezwglednie , wiec wiadomo jak wyglada fryzura po zdjeciu czapki a jeszcze suche powietrze z kaloryferów i huśtawka temperatur nie są też jest dla nich sprzyjające. Bez głębokiego i kompleksowego odżywiania stracą blask i będą się łamać. Nakładanie odżywki jest więc koniecznością. Kosmetyk ten zamyka łuski włosów sprawia, że są gładkie i chronione przez czynnikami zewnętrznymi.
bez odzywki ani rusz, ale nie duuuzo jak tu ktos pisze , tylko warstwe na powierzchnie wlosow i splukac , zeby dodatkowo tez nie obciazac .

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron