makijaz permanentny

#1
Witam
Czy ktos z Was ma doswiadczenia z makijazem permanentnym brwi.Nie mam brwi wogole,od jakiegos czasu,trudno mi sie z tym pogodzic, dorysowuje je kredka.Jednak to nie to, efekt jest sztuczny,zle sie z tym czuje.Chcialabym zrobic sobie taki makijaz w dobrym gabinecie,ale wczesniej wolalabym aby ktos ,kto juz z tego korzysta udzielil mi rad i podzielil sie doswiadczeniem.Najwazniejsze dla mnie pytania to - czy po zabiegu brwi wygladaja bardziej naturalnie niz po kredce i jak dlugo taki makijaz sie utrzymuje.Bede wdzieczna za odpowiedzi.
Pozdrawiam

Re: makijaz permanentny

#3
ja ostatnio widziałam w sklepie z perukami nowość taką do malowania brwi. Fajne bardzo, kupiłam i sobie maluję. To jest w komplecie cień ( rózne kolory do wyboru), pędzelek i 3 szablony w kształcie brwi, tylko przyłozyć nad okiem, machnąć pędzlem i gotowe. Nie odważyłam się na makijaż permanentny, bo widziałam różne ofiary nieumiejętnie przystrojone henną niestety.

Re: makijaz permanentny

#4
moja ciocia sobie kiedyś zrobiła brwi henną, ale tak mocno jej pani zrobiła że wyglądało koszmarnie, tylko brwi się w oczy rzucały, ciocia wyglądała jak przyczepiona do brwi, straszne to było. Chyba trzeba mieć kogoś zaufanego najlepiej żeby sobie zrobić henne.

Re: makijaz permanentny

#5
Brwi , dokladniej specjalny cien do ich zarysowania sprawdzil sie u mnie,lagodnie sobie zaznaczysz, 3 min i juz zrobione a z permanentnym albo henna roznie bywa , jak ktos przesadzi to potem dopiero sporo czasu uplynac musi zeby ludzko wygladac :shock: chyba ze masz naprawde zaufana i z wyczuciem osobe ktora to robi, :?:

Re: makijaz permanentny

#7
taki makijaz jednak rzuca sie w oczy zwlaszcza swiezopo zrobieniu.Widzialam osoby ze zrobionymi brwiami -od razu je wyluskam z tlumu,moze to ja tylko majac ten problem zwracam na to uwage a inni wogole nie zwuwazaja.
Zanim zrobie pernament to sprobuje cienie do brwi , juz je ogladalam i to fajny produkt jest

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron