Re: facet ma chemie

#12
Kupilem bo nie przelamalem sie do lysej glowy, ktos mlodszy pewnie by sie nie przejmowal.funkcjonuje w peruce wzglednie normalnie.przestrzegam tylko zeby nie dac sie skusic na jakas damska i potem przycinanie u fryzjera, bo tak tez mowiono mi w jednym sklepie.Musi byc meska dla faceta :!:

Re: facet ma chemie

#13
Musi byc meska ,damskie to dla faceta jak przebranie.Juz mam ktoras chemie w zyciu , tamte mnie oszczedzily i przezylem i wlosy byly.Ta niestety mocna piekielnie , musze przezyc ale wlosy wypadly .Kupilem wlosy - naprawde meskie . Da sie wygldac normalnie .Ja bez wlosow to dramat :!:

Re: facet ma chemie

#14
Czy faktycznie warto sie nastawic na zakup peruki , czy facet nie wyglada w niej "Smiesznie" jakos nikogo z facetow u mnie w szpitalu w peruce nie wyhaczylem ? a jak wezme zlecenie to juz ja musze kupic , czy to tylko jest papier bez zobowiazan? :?:

Re: facet ma chemie

#15
Witam .Papier czyli zlecenie to jest niezobowiazujaca recepta , ale warto wziac bo kupujac dostaje sie bonus 250 zlotych,jak nie skorzystasz mozesz oddac lekarzowi i szczerze powiedziec , ze jednak odpusciles sobie zakup peruki.Dopiero jak sie zmierzy taka "czapke" to wszystko wiadomo .Faktycznie faceci rzadko kupuja , bo latwiej im funkcjonowac na lyso.
Ja wygladalem tragicznie Peruka mnie uratowala ,ale od razu mowie ze tylko te prawdziwe meskie peruki sie nadaja zeby normalnie w niej wygladac
pozdrawiam

Re: facet ma chemie

#16
Szczerze - wzialem takie zlecenie i za nie peruke , a nuz bede jej potrzebowal. Zakladalem ja nie sama tylko zawsze pod sportowa czapke , ze nie widac calosci peruki tylko wystajace wlosy - i tak bylo znosnie wtedy jesli rozmawiamy o wygladzie . a komfort noszenia - oooo bardzo cieplo w glowe .

Re: facet ma chemie

#17
Sam nie wiem jak bez wlosow bede wygladal. Jak tragicznie to chyba kupie peruke , bo nie bede straszyl.
Nigdy nawet jezyka nie mialem, tylko dluzsze wlosy .Nie dziwie sie kobietom , ze dla nich to trauma , jak ja facet zaczynam juz o tym myslec.

Re: facet ma chemie

#18
Az glupio , ze mysle jak ja bedze bez moich wlosow wygladal , chyba bede straszyl. Mowia mi zeby sie tym nie przejmowac , ze zdrowie najwazniejsze , ze niektorzy sami sie gola , bo tak lubia.
ale ja zwsze mialem dluzsze , fajne wlosy .
Musze do takiego sklepy przy onkologii zajrzec.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron