Re: ŁYSIEJE W WIEKU 15 LAT!

#21
jak to jest merz special, dodam że to tabletki, to spokojnie możesz, jest skuteczny, efekty widziałem u znajomej, ale ze 3 opakowania trzeba zjeść. A żaden lekarz ci nie powiedział że to może być z powodu dojrzewania? mas dopiero 15 lat i hormony szaleją. A wlosów dziennie wypada około 100 i to jest normalne.

Re: ŁYSIEJE W WIEKU 15 LAT!

#25
Ale mnie zmoglo choróbsko, ze przestalem nawet o necie myslec.
Widzisz sam ile znanych osob z naprawde duza kasa przestalo z tego robic problem ,po prostu zyja normalnie i stwozyli sami taki swoj atrakcyjny wizerunek.walczac z "niemozliwym" przestajemy korzystac z zycia :D
Korzystaj

Re: ŁYSIEJE W WIEKU 15 LAT!

#27
Przepraszam, długo nie odwiedzałem forum. Dla mnie to dalej powód niestety do załamania, bo jakbym miał np. 30 lat to ok, rozumiem, ale ja 19 maja kończę dopiero 16 i dla mnie to trochę za wcześnie... Jak patrze na łysych i myślę, że za rok, dwa będę taki jak oni to się po prostu załamuje...

Re: ŁYSIEJE W WIEKU 15 LAT!

#28
trudno kogos pocieszac .A co dopiero takiego mlodego chlopaka , Ale sam wiesz ze teraz hormony szaleja, tradzik daje w kosc , potem mija i jest po sprawie.Moze sie okazac ze wlsnie u ciebie tak reaguja wlosy.Jest szansa na unormowanie z wiekiem :!:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron