nieoczekiwane wypadanie włosów, pomocy

#1
witam mam 25 lat mam taki problem, przez zime mialem dluzsze wlosy dlugosc okolo 9, 10 cm,niedawno tak na poczatku lutego troche je skróciłem teraz mam o dlugosci okolo 6 cm, i kupilem tez wlasnie jakos w tym czasie co obcinalem szampon biały jeleń przeciwłupieżowy dla mężczyzn, no i ostatnio zauwazylem ze wlosy zaczely mi wypadac z cebulkami i zrobily sie takie oklapniete i jakby porozdwajane, wygladaja tak jak po np cieniowaniu wlosow gdy pozniej odstaja pojedyncze wlosy na glowie troche dluzsze i tak to wyglada, na dodatek niektore sa az poskręcane ;/ i grzywke mam postawniona do gory i tam tez mi takie pojedyncze wlosy stoja, niektore sa takie krociotkie jakby nowe rosly , dodam ze nigdy nie mialem z tym problemu, i ogolnie mam bardzo geste wlosy, i teraz niewiem czzy to wina szamponu ? czy moze uszkodzone wlosy wypadaja po zimie ? bo cla zime chodze w czapce i w pracy i tak na codzien wiadomo ze tez wiec caly dzien prawie w czapce, moze wypadaja mi bo na ich miejsce rosna nowe ? dodam takze ze co niektre jak pociagne to moge spokojnie soie wyrwac;/ bo czytalem ze to normalne jesli na dzien wypada od 100 do 150 wlosow( mi raczej mniej niz 100 napewno) ale czy takze normalne jest to ze wypadaja z cebulkami ? co radzicie po przeczytaniu mojego problemu ? mam sie martwic ? dodam ze u mnie w rodzinie raczej niema takiego problemu, tata dopiero tak okolo 60tki zaczal tracic troche wlosow ale z tylu glowy ale sa to znaczne ilosci wiec to raczej nie idzie genami

Re: nieoczekiwane wypadanie włosów, pomocy

#3
włosy jak wypadają to zawsze z cebulką, i faktycznie około 100 dziennie, to nie jest powód do zmartwienia jeszcze, szczególnie że po zimie organizm jest trochę osłabiony i włosy moga wypadać bardziej niż np. latem. Ale o zmianie szamponu to pomysl w pierwszej kolejności. Daj znać, jakie efekty. I nie stresuj się za bardzo, bo od tego też włosy mogą wypadać niestety.

Re: nieoczekiwane wypadanie włosów, pomocy

#6
Witam!

Mój mąż miał również ten problem. Próbował mnóstwo sposobów na wypadanie włosów tańszych, droższych i domowych. Nic nie pomagało, kiedy już się z tym oswoiliśmy dostałam e-mail z reklamą NR-07 to dopracowana receptura oparta o minoxidil. Preparat nie ma sobie równych wśród płynów przeciwdziałających łysieniu androgenowemu. Produkt jest rozpoznawalny i wysoko oceniany przez użytkowników na całym świecie. Zbiera najwyższe noty w rankingach eksperckich i konsumenckich. Postanowiliśmy spróbować i w końcu mąż jest zadowolony włosy nie wypadają stały się mocniejsze i gęstsze. Polecamy tutaj można go zakupić spam://spam/51cXOegv

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron