Meszek na Zakolach

#1
Witam

w wieku 18 lat pojawily mi sie zakola , zauwazylem je gdy poszlem do fryzjera i obcialem sie na 6mm bylo to w lipcu 2010 roku

na poczatku nie wiedzialem o co chodzi i nie zwracalem na to wiekszej uwagi , po jakims czasie nie wiem nawet czy sie powiekszyly czy sa takie same do teraz, zaczol mnie ten problem denerwowac wiec kupilem sobie jakis tam szampon DERMENA zrobilem sobie miesiac kuracji ale nic nie pomoglo wiec poszlem do dermatologa a dokladniej w czerwcu 2011 roku

dermatolog powiedzial mi ze to lysienie androgenowe bla bla bla zalecil mi tabletki PROPECIA zebym bral do Czerwca 2012 roku codziennie jedna a potem co drugi miesiac opakowanie, biore te tabletki leci juz 5 miesiac i nie zauwazylem jakiejs wiekszej poprawy a w sumie raczej jest tak jak bylo , ale pytanie brzmi teraz takie

mam na tych zakolach meszek i jestem ciekaw czy odrosna jeszcze takie geste jak byly poniewaz widac lekki przeswit i dziwnie to wyglada :/

jak myslicie da rade jeszcze odzyskac te geste wlosy na tych zakolach ? bo w sumie wlosow nie brakuje a gestosci ze tak to nazwe :P

z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam

Re: Meszek na Zakolach

#2
Czesc
Dermatolog ma wiedze w tym temacie ,wiec jak juz zaczales kuracje to moze warto ja kontynuoawac. A dodac tylko niewielka ilosc kosmetyku ktory pomaga pogrubic wlosy po jego zastosowaniu , przetestowalam go na sobie dlatego polecam serum toppik

i pozdrawiam

Re: Meszek na Zakolach

#3
a nie masz przypadkiem po propecii problemów z męskościa? na dłuższą metę to nie bardzo zdrowe, moze pójdź do innego dermatologa, zawsze warto zapoznać się z opinią jeszcze kogoś, ja też przez to przechodziłem i wiem że opinie lekarzy co do choroby i jej leczenia są bardzo różne.

Re: Meszek na Zakolach

#4
nie mam zadnych problemow z meskoscia ...


a do dermatologa sie przejde jakos w grudniu

poprostu jestem ciekawy czy ktos odzyskal wlosy na zakolach bo one sa ale nie takie jak powinny byc i jednak to troche widac :oops:

postaram sie jak najszybciej zdjecie wstawic to sami ocenicie :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron