Przerzedzające się włosy

#1
Witam , mam 25 lat i bardzo gęste , czarne włosy. Zawsze były mocne i bardzo szybko odrastały , zresztą nadal bardzo szybko rosną , ale od jakiegoś czasu zauważyłem że mi wypadają. Mam krótykie włosy zaczesane do tyłu i często stawiałem na żel żeby stały na jeża , jakieś 3 miesiące temu zauważyłem że włosy mi się przerzedzają na środku głowy i po bokach , stosowałem procerine xt i minixodil 15% na dzień dobry ,) procerine mi trochę pomogło z grzywką , ale włosy nadal wypadały , przypadkiem kupilem Vitapil i pod koniec opakowania (30 tab.) wyraznie widać że włosy odrosły i już nie są przerzedzone , a na pewno nie w takim stopniu jak były. Problem mam tylko z grzywką , 2 lata temu mialem lekkie zakola ale na srodku grzywki miałem mocne włosy i wygladalo wszystko ok , natomiast teraz grzywka wyrównała się z zakolami i mam trochę za wysokie czolo , na to vitapil chyba nie pomoże. Zamówiłem sobie 3 miesięczną kurację HLC spam://spam.abczdrowia.spam/index.php/ ... od-600-lat , myślicie że to pomoże? oczywiscie nadal będę brał vitapil , a głowę myję syoss power men i head & shoulders z olejkiem z migdałów , macie jakiś inne sposoby? , bo nienawidzę mieć wysokiego czoła

Re: Przerzedzające się włosy

#6
najlepiej stan mieszków włosowych sprawdzić u trychologa, to taki lekarz który bada stan włosów, skóry głowy i korzeni włosa, a jesli chodzi o DHT to badanie laboratoryjne, pewnie pobranie krwi, ale jak już dojdziesz do dermatologa to powinien ci dokładnie wytłumaczyć, ja się nie czuję ekspertem.

Re: Przerzedzające się włosy

#7
u mnie lekarz stwierdzil ze duzy czynnik wynika z dziedziczenia ,ale to nie jest plackowate tylko szybko postepujace typu meskiego ,ale ja nie jestem jeszcze starszym panem - stres mialem duzy i on dodatkowo wplynal na stan moich wlosow , rosly cienkie jak puszek a nie jak powiniem meski twardy wlos .zarost mam konkretny , tam nie ma lysienia a glowa szkoda juz moich nerwow .nie zawsze lekarz jest ci w stanie pomoc bo problem przekracza wiedze medykow. czekamy na tabletke na porost wlosow ;)
Stef

Re: Przerzedzające się włosy

#8
byłem u dermatologa , ale chyba pójdę do bardziej elastycznego nastepnym razem. Stwierdził u mnie Zapalenie skóry i najpierw trzeba się pozbyć tego zapalenie a pózniej pomyśleć nad preparatami które pozwolą im szybko znowu odrosnąć w pewnych miejscach. Tak w ogóle to mogę stosować krem HLC na noc i w ciągu dnia szampony na pozbycie się tego stanu zapalnego? to nie będzie ze sobą kolidować?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron