upal i peruka?

#1
czesc
babki powiedzcie jak mozna wytrzymac w peruce w upale 30 stopniowym ?ja wymiekam leje sie po mnie struzka pot
moze macie jakies sposoby ,bo ja wlasnie zaczelam ja nosic i od razu u nas tropiki
pomocy!!

Re: upal i peruka?

#2
ja nosze do ludzi bo co mam zrobic,ale jak nie musze to nawet jak wychodze z domu to wtedy zastepczo zakladam tka fajna chustke z daszkiem,niby tak od slonca specjalnie.tak sie ratuje w upal.

Re: upal i peruka?

#3
Dziewczyny jest cos fajnego , nie wiem od kiedy podobno to nowosc u nas ,ale ja kupilam teraz z peruka ,ktora musze nosic bo zaczelam chemie.to jest taka podkladka z tkaniny jak chirurgiczne maseczki, nazwa hedline - tak pisze na opakowaniu .
weszlam na strone i pokazuja jak to przykleic . Jeszcze nie nosze peruki bo dopiero kilka dni po chemii uplynelo ale obawiam sie ze za pare dni to juz bedzie konieczne.Wtedy bede testowac w upalne dni.

Re: upal i peruka?

#4
O ja tez kupilam wlasnie hedline ,bo tez mam chemie i peruke tez.
Nosilam przez kilka dni jak bylo goraco a teraz odkleilam,bo juz sie zuzyla pierwasza szt.Moge polecic nie mialam uczucia ze moja glowa pod peruka jest cala mokra , na co skarzyly sie inne pacjentki jak bylam w szpitalu .

Re: upal i peruka?

#5
A ja go kupilam bo uprawiam wspinaczke i pod kask ochronny wkladam,tzn. przyklejam. Jest fajniejszy niz chustka bo sie nie przesuwa i faktycznie pot sie wchłania ,tylko ja wyrzucam po 3 uzyciach , zapach juz niefajny.
sportowcom polecam

Re: upal i peruka?

#7
Do Anitty
Ja tez kupilam takie fajne wkladki pod peruke pani w sklepie zachwalala je mowila ze naprawde nie czuje sie takiego dyskomforu.Fakt napewno nie leci pot z glowy i nie czuje sie goraca. Jestem jej wdzieczna ze namowila mnie na ich kupno. Polecam naprawde warto.

Re: upal i peruka?

#10
Plastry to cos innego a te wkladki to sie nazywaja headline, najprosciej zapytac w sklepie medycznym gdzie masz najblizej.A w necie masz strony o lysieniu i perukach to tam poczytaj o wszystkim i mozesz kupic wysla ci.
pa :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron