Co robic lysieje?

#1
Czesc
Nie jestem jeszcze taki stary ,ale zauwazylem od jakiegos czasu ze mam coraz wiekszy lysy placek na czubku glowy.
Czy to oznacza ze juz lysieje na maxa ? Czy wszyscy faceci sie tak przemuja jak ja ? Probowalem juz te proszki o ktorych piszecie,ale niestety u mnie posypywanie nic nie daje ,poniewaz nie ma tam juz wlosow.Co jeszcze moge zrobic zeby to zatuszowac.Moze ktos z was mi poradzi. Czekam :(

Re: Co robic lysieje?

#2
cześć, nie tylko ty się tak przejmujesz. Jak ja zacząłem gubić włosy, to nigdzie nie wychodziłem przez jakiś czas, tylko siedziałem w necie i szukałem cudownego środka na łysienie. Niestety nie znalazłem, ale moje marudzenie wkurzyło rodzinkę i mnie posłali do lekarza. Może też od tego zacznij, i spojrzyj na głowy swojego taty i dziadka. Ja nie straszę, ale łysienie może być dziedziczne. A jeśli chodzi o zatuszowanie twojej łysinki, to może tupecik? Ja na razie łykam witaminki i smaruję głowę różnymi specyfikami. I obciąłem je możliwie krótko. Jeszcze jako tako wyglądam, ale nie wiem jak długo.
Trzymaj się

Re: Co robic lysieje?

#3
Czesc
dzieki za odpowiedz,jest to jakis pomysl abym zacząl od lekarza ,ale jestem dalej przerazony bo niestety ani moj ojciec ani dziadek nie maja takiego problemu , oni maja włosy i to geste chociaż juz szpakowate.Na to wychodzie ze nie jest to dziedziczne, nie pozostaje mi nic innego jak wizyta u jakiegos specjalisty.Jeszcze raz dzieki. Zobaczymy
Pozdrawiam

Re: Co robic lysieje?

#4
Czesc
Waldi 33 ??? czy to twoj wiek, jak tak to chlopie nie jestes wyjatkiem. w tym wieku polowa facetow lysieje niektorzy bardzo ,tak jak ja .Mozesz odwiedzac doktorow albo wybrac maskowanie topikiem lub second hair

Re: Co robic lysieje?

#5
W tym wieku zaczynaja na grande wypadac wlosy. Spoko stary musisz sie z tym pogodzic ,a jezeli nie to tak ja kolega napisal albo zaczesywanie na pozyczke ;) albo metoda bardziej skuteczna czyli jakas peruka i tu podpowiedz sie konczy ......przykre :(

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron