Re: Micropigmentacja

#33
Gogus pisze:Można na pewno, ja robiłem najpierw bliznę po przeszczepie, jak się okazało ze jest ok to zrobiłem zagęszczanie na czubku głowy i z przodu. Wyszło bardzo fajnie ale ja robiłem tu : spam://spam.spam

Ja mam włosy ok 2 cm długości ale zdecydowanie mniej widać prześwity wiec wydają się bardziej gęste.


a nie miałes obaw ingerencji w blizne ?
To juz naruszona tkanka i nie zawsze lekarz pozwala zeby dodatkowo ja podrazniac .

Re: Micropigmentacja

#37
Jeśli mikropigmentacja to zdecydowanie w klinice microhaar. Nie mają sobie równych na rynku polskim. Myśle tu przede wszytskim o jakości przeprowadzonego zabiegu. Pigment długo się utrzymuje na skórze i jest gwarancja na długie lata, a w razie czego tez jakieś korekty w razie potrzeby. Efekt naturalny, znajomi uważają że jest mi dużo lepiej w takiej fryzurze, niż z trzema włosami na krzyż! Poza tym byłem u miłego faceta w klinice w Poznaniu, na bezpłatnej konsultacji i po tej rozmowie byłem już w 100 % przekonany że dobrze robię.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron