couvre

#1
cześć, czy ktos wie, co to jest couvre :?: Słyszałem, że to jest środek do maskowania łysienia, tylko jak to wygląda i jak się używa to nie bardzo wiem.

Re: couvre

#2
Couvre to jest taki płyn do maskowania łysienia, w tubce. Do tego masz dołączoną gąbeczkę, którą sobie couvre nakładasz, najlepiej na wilgotna skórę głowy. Efekt jest natychmiastowy, po 5 minutach, jak całkowicie wyschnie, możesz iść spokojnie na basen, sama woda tego nie zmyje, dopiero szampon. Tylko dobierz sobie dobry kolor, żeby był jak najbardziej podobny do koloru twoich włosów 8-)

Re: couvre

#3
kupiłem sobie ten couvre, i faktycznie działa 8-) Ale widziałem tez taki proszek topik, i nie wiem które lepsze, bo topik też maskuje prześwity, w sklepie mi sypali na głowę, i fajnie to wyglądało. Następnym razem spróbuję topik, porównam sobie.

Re: couvre

#4
do SzamponRevita: a jaką kurację masz na myśli? zadne witaminy ani niby wzmacniające szampony jakoś mi nie pomagają. znasz jakiś lepszy sposób? nie mam żadnej zdiagnozowanej choroby-po prostu włosy mi się bardzo przerzedziły.

Re: couvre

#5
Tez stosowalam na czubek glowy , Wy faceci wiec powiedzmy ze takie lysienie jest u was naturalne, ale kobieta to dramat.
Zawsze warto probowac i wybrac cos co maskuje nasze niedosknalosci,tym bardziej ze to akurat w stosowaniu jest bardzo proste

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron