Re: Co robic lysieje?

#21
Ja pierwsze próbowałem dojść przyczyn tego stanu rzeczy. Łysienie jest często dziedziczne, ale jak sobie przypominam ani tata ani dziadkowie nie mieli tego problemu. Udałem się do lekarza, zrobiłem badania czy nie mam żadnych niedoborów. Okazało się, że z tym także stosunkowo dobrze. Mimo wszystko zmieniłem trochę dietę i eksperymentuje z szamponem. Wydaje mi się, że jest trochę lepiej, ale czas pokażę. Nie ma co panikować, co będzie to będzie ;) Najwyżej czeka Cię zmiana stylu :)

Re: Co robic lysieje?

#25
ŁYSIENIE PLACKOWATE

Cierpisz na łysienie plackowate⁉ Zgłoś się do nas na darmowe konsultacje !!!!!

➡ jesteś w wieku od 18 do 65 roku życia

Formularz kontaktowy: spam://spam/kontakt/formularz-zgloszeniowy/

Korzyści:


nieodpłatna profesjonalna opieka dermatologa;

bezpłatny dostęp do nowoczesnego leczenia;

wyleczenie, bądź złagodzenie objawów choroby;

Uczestnik regularnie pojawia się na wizytach oraz wykonuje badania laboratoryjne związane z ogólnym stanem zdrowia i badanym lekiem, a także dostaje bezpłatnie leki na schorzenie z którym się zmaga. Pacjent ma szansę, jako jeden z pierwszych, skorzystać z najnowocześniejszych metod leczenia. Jednocześnie w ten sposób zupełnie za darmo zyskuje szansę na całkowite wyleczenie swojej choroby pod okiem najlepszych specjalistów i korzystając z najnowocześniejszych technologii. Nasi specjaliści są w stałym kontakcie ze swoimi podopiecznymi.

Formularz kontaktowy: spam://spam/kontakt/formularz-zgloszeniowy/

TEL: 784 645 050, 600 937 136

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron