Re: Pytanie o megathik

#2
Cześć zibi, ja 2 tygodnie temu miałam ten sam problem, ale dobre dusze z tego forum mi dopomogły. Jeszcze przed świętami kupiłam sobie megathik i jestem super, mega zadowolona. Może to głupio brzmi, ale teraz w końcu nie muszę się męczyć z układaniem włosów w taki sposób żeby moja łysinka była niewidoczna. Wystarczy, że sobie posypię megathikiem miejsca przerzedzone i już prześwitów skóry nie ma. Przed użyciem megathiku trzeba potrząsnąć pojemnikiem, żeby się proszek naelektryzował, i posypać główkę. To jest skuteczne do umycia głowy. Ja jeszcze sobie spryskuję lakierem dla pewności. Tak że bardzo ci ten preparat polecam. Jak się zdecydujesz na zakup, to napisz jakie są twoje odczucia. Pozdrawiam :D

Re: Pytanie o megathik

#4
CZESC
Kupilem Megatik najmniejsze opakowanie na probe.Testowalem i mysle ze jest Ok, zamaskowal przeswity i zrobilo sie jakby wiecej wlosow,Jedynie co mi przeszkadzalo to to, ze po dotykaniu wlosow mialem troche sladow na rekach, ale wyprobowalem polakierowanie normalnym lakierem do wlosow i teraz jest super.U mnie lakier jednak jest konieczny.polecam

Pozdrowienia

Re: Pytanie o megathik

#7
Czesc Kapitan.
moge ci w tym pomoc bo stosowalam jedno i drugie wiec powiem ci tyle ze toppik to taki proszek a megathik to raczej malutkie krociutkie wloski ktore sie przyczepiaja do naszych wlosow . Jedno i drugie swietnie sie sprawdza wiec jezeli bedziesz mogl kup sobie to sam sprawdzisz.Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron