Re: Pytanie o megathik

#13
Do Leszka!
Powiem tak nie ma okreslonego terminu , na ile wystarczy! To w zaleznosci jak czesto go uzywasz i w jakiej ilosci, mi srednia waga czyli 25g wystarczy na okolo miesiac, moze mniej. ale tak jak pisze to jest indywidualna sprawa musisz wyprobowac na wlasnej glowie. Pozdrawiam

Re: Pytanie o megathik

#14
sklaniam sie ku topikowi , probowalem i to i to ,jakos topik mi sie lepiej trzyma glowy i wystarczyl na 1 mies ,ale teraz to juz wiem jak i co i juz bede na pewno mniej sypal to bedzie na dluze ysle ze nawet 2 mies :lol: , praktyka czyni mistrza :!:

Re: Pytanie o megathik

#16
i toppik i megathik masz w różnych pojemnościach, a kupić mozesz przez neta albo w sklepie, ja kupowałem w sklepie, za pierwszym razem jak nie wiedziałem co to jest w ogóle to mi panie w sklepie pokazały, posypały ma głowę, objaśniły jak stosować, byłem zaskoczony natychmiastowym efektem.

Re: Pytanie o megathik

#19
Tak naprawdę nie ma znaczenia jaki preparat, oba są fajne, natomiast na ile wystarczy ?? na tyle ile będziesz sypać w zależności od potrzeby jak to cała głowa to wiadomo ze szybciej się skończy , a jak tylko miejscowo no to wiadomo na dłużej

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron