maskowanie łysienia

#1
Cześć wszystkim, mam mały problem z włoskami, wypadają mi i mam prześwity skóry. Wypadają nie wiadomo czemu. A nie mam potrzeby noszenia peruki, i chyba nie będzie takiej potrzeby i w przyszłości jeśli wierzyć mojemu doktorkowi. Ale z takimi prześwitami nie będę przecież chodziła, bo się niekomfortowo czuję. Co prawda układam je tak i lakieruję żeby jak najmniej ta skóra prześwitywała, ale już mnie to męczy.Czy ktoś z Was może mi podać jakiś sposób zaradzenia temu?

Re: maskowanie łysienia

#5
Czesc
uzywam topika ciemny braz juz dobre pol roku ,jestem podbudowana za kazdym razem jak nim sobie posypie moja mala lysinke .Polecam wszystkim potrzebujacym- po pol roku uzytkowania wiem co mowie .

Pozdrawiam wszystkich z tym problemem

Re: maskowanie łysienia

#9
no właśnie- posypać. A co ja potrawa aby pieprzem sypać? :D
Nie podchodzi mi to zupełnie. Próbowałem tego i jak dla mnie te kosmetyki się nie nadają bo brudzą. Może jak ktoś ma mały problem to jest ok ale u mnie to trzeba za dużo tego nakładać. Niestety jest to widoczne.
Narazie nic nie używam , może coś wymyślą nowego.

Re: maskowanie łysienia

#10
ja sobie mogę być potrawa, bo jestem zadowolona z efektów sypania.
Ale może ja mam mniejszy problem z włosami. Jak mówisz, że za dużo tego sypania u ciebie było i nie wyglądało za dobrze, to faktycznie może zniechęcić. Tylko, że nie mnie, ja się już tak do tego przyzwyczaiłam, że nie wyobrażam sobie stosowania innych środków. Ale jak na jakiś trafisz, to podziel się proszę odkryciem. Na razie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron