Re: ozdobne rzęsy

#2
Czesc
Ja juz jaks czas temu kupilam rzesy ,ale takie normalne , bo takich potrzebowalam.Ale pamietam ,ze byly przerozne dlugosci tych rzes, niektore typowo na impreze'firanki" i byly jedne takie dlugie ,ukosne z kolorem lila .Moj sklep to miasto krakow.
pozdrawiam

Re: ozdobne rzęsy

#6
sa rozne , nawet zlote sa, w douglasie ale cena od razu troche w gore skacze.probowalam osiagnac takie dlugosci stosujac tusz.moje drogie i zdziwona jestem bardzo ze mi nie wyszly takie super jak na reklamie.nie ma rady trzeba przykleic sztuczne :!:

Re: ozdobne rzęsy

#8
Jak juz dokleisz takie dlugie rzesy do swoich to nie musisz myslec o jakis specjalnych z ozdobnikami.
a wlasciwie to kazdemu sie cos innego podoba - moga byc tez z pojedynczymi cekinami - w sephorze widzialm

Re: ozdobne rzęsy

#9
Takie rzęsy można kupić w sklepach typu "wszystko po 5 zł" czy też w popularnych chińczykach, ale nie polecam takiego rozwiązania, bo do końca nie wiadomo co jest w tych rzęsach i klejach do nich dołączonych. Na pewno lepiej zrobić zakupy w jakiejś hurtowni kosmetycznej :)

Re: ozdobne rzęsy

#10
Wystarczy się przejść po drogeriach w dowolnej galerii handlowej ;) Niedługo Sylwester, więc będzie tego mnóstwo, można zrobić zapas. Kleje też są sprzedawane w większych drogeriach lub w internecie, lepiej zainwestować w lepszej jakości klej, bo te tańsze mogą wywoływać infekcje oka.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron