Re: makijaz permanentny

#21
Pewnie ze lepiej zrobic niz nie miec brwi wogole , zwlaszcza jak jest to taka choroba ktora dlugo trwa,
a juz mamy coraz wiecej gabinetow kosmetycznych na naprawde wysokim poziomie i fajni ludzie tam pracuja , ktorzy z wyczuciem robia makijz , nie zrobia z nas monstrum.
warto zainwestowac w profesjonaliste rowniez dla bezpieczenstwa - zeby nie zlapac jakiej' zarazy".

Re: makijaz permanentny

#27
Tak jak radzą Ci dziewczyny najlepiej najpierw udać się do sklepu z perukami. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że są tam też dostępne właśnie brwi. Poza tym w jednym salonie uzyskałam informacje, że można zrobić sobie brwi na zamówienie. Lepiej najpierw to wypróbuj a jesli to nie będzie Cie zadowalać to wteyd zastanów się nad takim makijażem :)

Re: makijaz permanentny

#28
Przy takich fajnych , coraz nowszych kosmetykach , ktore pomagaja imitowac brwi naprawde nie warto ryzykowc permanentnym. albo inaczej sie robi teraz - delikatny bezowy pernament tylko poto zeby nadac forme pieknie dobranego łuku indywidualnie , a potem juz jak mamy zarys to uzupelniamy same zelem , cieniem i subtelniej to wyglada niz taki jak do tej pory caly pernament.

Re: makijaz permanentny

#30
Musi troche bolec , nawet jak jest chlodzone .nie ma sily - to sa uklucia .
a szczegoly - kazdy salon ma podobne metody , to trzeba porozmawiac juz o konkretnym przypadku - czyli co ja konkretnie chce i jakie mam miec te nowe usta.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron