malowanie rzęs

#1
cześć dziewczyny
czy sztuczne rzęsy można malować? Będę musiała takie sztuczne nosić, i nie wiem czy można je malować. A ja lubię mieć wytuszowane rzęsy. I czy na noc trzeba je ściągać?
I jeśli można je malować, to jak potem je oczyścić z tuszu? Może te pytania wydadzą wam się głupie, ale ja naprawdę nie wiem nic na ten temat, a nie chcę ich popsuć na starcie.

Re: malowanie rzęs

#2
hej
Ja już jakiś czas rzęsy noszę, muszę niestety. Można je malować, ja maluję już po przyklejeniu, ale niektórzy malują przed przyklejeniem rzęs. To już sama sobie wypróbujesz. I lepiej na noc rzęsy ściągać. A jak je ściągać, przechowywać i inne ważne informacje, powinny być dołączone razem z klejem do opakowania z rzęsami.
Tylko przyklejanie trzeba trochę potrenować, mnie się od razu nie udało. Powodzenia

Re: malowanie rzęs

#3
Wiesz co? powiem ci tylko tyle ze pierwszy raz napewno nie bedziej najlepiej ale kazdy kolejny to do przodu. Ja sobie przyklejam mimo tego ze juz odrosly mi wlasne.te sztuczne sa o wiele fajniejsze. Buziaczki

Re: malowanie rzęs

#6
Spokojnie można malować rzęsy i nie trzeba odklejac na noc, trzeba tylko kupić odpowiednie czyli takie które w żaden sposób nie są plastikowe. To nie trudne w sklepie z perukami napewno się kupić

Re: malowanie rzęs

#7
Zalezy jakie rzesy kupujesz -mysle ,ze wszystkie mozna jeszcze dotuszowac.
Ale sa takie i dlugie i geste , ze juz same w sobie wygladaja jak pieknie wytuszowane , to mysle ze jek sie je doklei to juz bez tuszowania jest efekt.
przynajmniej ja tak mysle ale ........................

Re: malowanie rzęs

#10
Można takie rzęsy malować, ale nie wszystkie tego wymagają, raczej nic nie powinno się im zrobić od malowania, tylko, że one najczęściej są bardzo gęste i ciemne oraz długie, więc pomalowane wyglądają jak jakaś karykatura. Chyba, że ktoś kupi naprawdę delikatne i jasne rzęski :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron