Re: rzęsy

#31
Ale skoro ktoś nie ma długich, podkręconych swoich rzęs to ubarwia je sztucznymi. Moim zdaniem to normalne. Tym bardziej, że można je dostać w każdej drogerii za niewielką kwote. Najlepiej jednak zrobić to profesjonalnie u kosmetyczki, kiedyś miałam taki zabieg. Kosmetyczka przykleja jedną rzęsę po drugiej, a jeżeli chodzi o okres ich trwałości to góra tydzień.

Pozdrawiam
Molik2008 - allegro

Re: rzęsy

#32
takie doklejanie u kosmetyczki moim zdaniem jest nieopłacalne, tak jak piszesz tylko na tydzień starcza, a około 50 zł kosztuje z tego co się orientuję. A kupne rzęsy do przyklejenia masz na dużo dłużej i kosztują 35zł. I można sobie doklejać kilkakrotnie, a jednorazowo trzymają się 3, 4 dni.

Re: rzęsy

#34
Cos Wam powiem , otoz kupowalam i te rzesy z drogerii i takie ze sklepu medycznego . Z mojego punktu wydaje sie ze duzo lepiej wyglada sie w tych ze sklepu medycznego, wydaja sie bardziej naturalne :)

Re: rzęsy

#35
Choruję na łysienie plackowate, w zasadzie straciłam już całe owłosienie. Nie wiedziałam, że można dokleić sztuczne rzęsy.
Kurczę, ale jak? Przecież dokleja się do swoich brwi, a jak się takich nie ma..? To do czego to się dokleja? Widać bardzo, że są sztuczne? A co z brwiami? Bo ja na razie cały czas maluję kredką.
Proszę, odpiszcie!

Re: rzęsy

#37
Tak, przepraszam pomyliło się. (Myślę o rzęsach, piszę o brwiach, często się mi to zdarza.)
Przeszukałam ten temat i nie znalazłam odnośnie tych cieni to brwi.

Jak możesz mi to ułatwić, to podaj proszę linka, albo po prostu napisz jakie to cienie i jak je można nabyć.
Będę zobowiązana.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron