Re: rzęsy

#2
Witaj, ja ostatnio też szukałam rzęs i zaczęłam od drogerii. Ale największy wybór znalazłam w sklepie z perukami. Mieli od najmniejszych do takich teatralnych wizytowych. Wybór naprawdę spory. Do każdego pudełka jest również dołączony klej. Powodzenia.

Re: rzęsy

#4
Czesc
wiem gdzie w krakowie mozna kupic super rzesy , sama ich nie testowalam ,ja tam bywam bo mam inny problem .
jest to sklep z perukami .

a przy okazji Wesolych Swiat i super zabawy w rzesach

Re: rzęsy

#6
CZESC
Czytam co piszecie o rzesach i juz mam wiecej informacji potrzebnych dla mnie. A czy ktos cos wie jak mozna uzupelnic brwi.Zaniedlugo je strace , wiem ze odrosna ale ten okres bez nich mnie przeraza.
Bede wdzieczna za info.

Re: rzęsy

#7
hej Ludzik
nie wiem, czy to ci bardzo pomoże, ale ja sobie brwi domalowuję. Moja koleżanka jest kosmetyczką i robi mi je bardzo fachowo henną. Ja tam jestem zadowolona z efektów, a o innych metodach to nie wiem, jakie są. Ale jak na jakieś trafisz, to się podziel bardzo proszę, może będą lepsze od mojej.
Pozdrawiam

Re:Do BOMBKI - rzęsy

#9
Czesc
Piszesz o sklepie z rzesami w krakowie .Mozesz podac adres? Ja szukalam w Rossmanie i innych drogeriach ale tam nie maja rzestylko raczej "rzesopodobne"sztucznosci. bede wdzieczna za konkretne dane .
Pozdrowienia
E

Re: rzęsy

#10
Cześć,
chciałam się dowiedzieć czy rzęsy kupione w drogerii są takie same jak rzęsy kupione w sklepie medycznym? Czy się różnią tak jak peruki na imprezowe i do codziennego użytku.Proszę o odpowiedź.
Krysia.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron