Re: rzęsy

#22
ja osobiście miałam rzęsy i z drogerii i ze sklepu medycznego to nie widzę jakiejś różnicy, tylko ze zależy jeszcze w jakiej cenie się kupuje. wiadomo że jak za 6 zł to nie może być jakieś super.

Re: rzęsy

#23
Pamietajcie moje drogie ze nie kazde rzesy nadaja sie do przyklejenia. Pewnie , mozna sobie przykleic ...ale czy to bedzie sie trzymalo przez odpowiedni czas ,czas na ktorym nam zalezy. Więc lepiej kupic rzesy dobrej firmy i miec pewnosc ze jak popatrzysz na faceta i zamrugasz oczkami to nie spadnie ci jedna na policzek. Ale bylaby wtopa !!

Re: rzęsy

#24
a jak mi wypadną rzęsy i brwi (biorę chemię) to spokojnie mogę kupić rzęsy i przykleić? a co z brwiami? też są przyklejane? czy tylko henna zostaje? nie bardzo bym hennę chciała, jakoś dziwnie to na twarzy wygląda...

Re: rzęsy

#25
Wiem ze sa specjalne cienie do malowania brwi ,w roznych kolorach, wiem tez ten makijaz trzyma sie caly dzien, wieczorkiem zmywa sie mleczkiem. Dodatkowo ma w swoim zestawie 3 szablony roznych ksztaltow. Powiem ze CIEKAWE!!!

Re: rzęsy

#27
Powiem tak ...zalezy jakie kupisz ja kiedys mialam takie ktore nie trzymaly sie nawet jednego dnia.wiec je poprostu wywalilam.Teraz mam takie ktorych nie musze sciagac nawet przez dwa dni,zmywam tusz mleczkiem rano znowu maluje :) Musisz sama wyprobowac ;) Powodzonka

Re: rzęsy

#30
nie masz racji Joasiu, a poza tym jak panie w ogóle rzęs nie mają to muszą je sobie przyklejać, więc mówienie że najlepsze są swoje rzęsy to oczywiście racja, ale jak się nie ma bo wypadły podczas chemioterapii to co wtedy?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron