Re: rzęsy

#11
Krysiu, ja oglądałam rzęsy w różnych sklepach, drogeriach i nie zauważyłam różnicy. Może tylko to, że do niektórych nie ma dołączonego kleju. Musisz po prostu wybrać odpowiednie dla siebie, a gdzie je kupisz to nie ma znaczenia. No chyba że je kupisz na jakimś placu, albo na ulicy, ale to już twój wybór. Ja bym osobiście nie ryzykowała, szczególnie że rzęsy nie są drogie, ja swoje kupiłam z klejem za 35zł.
Pozdrawiam

Re: rzęsy

#13
Czesc Estela.

Podaje Ci adres sklepu tam gdzie ja bywam na zakupach- Krakow ul.Szlak 24 - to jest sklep beaute de femme .Mysle ze te rzesy ktore sa tam w sprzedazy to juz bardzo dobry produkt .

To udanych zakupow .

Re: rzęsy

#14
Dzieki Bombka .
Kupilam tam gdzie pisalas ,Nosze je juz jakis czas ,na poczatku mialam problem z przyklejeniem ,ale opanowalam go.
Odklejam i na nowo kleje raz w tygodniu,nawet maluje .Moje juz zaczynaja odrastac ,mysle ze ta 1 para kupiona mi wystarczy.Kazdej dziewczynie,pani polecam ,oko wyglada z rzesami zupelnie inaczej niz bez .
Trzymajcie sie

Re: rzęsy

#17
Ja juz to sprawdzilam - roznica w cenie zadna a w dotyku wielka .te ze sklepu medycznego so miekie w dotyku i nie drapia .
jak widzialam te z drogeri to jak czulki .jakies takie dziwne, bardziej do foto niz do zycia.
poszukaj jednak takich medycznych
Pa

Re: rzęsy

#19
czesc
troche cierpliwosci zwlaszcza na poczatku, ale juz potem to wprawnie doklejam sobie rzesy .mi sie wlasne nie odrywaja bo ich teraz nie mam , jak mi odrosna to juz kleic nie bede.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron