Re: rzęsy

#64
Prawie sie od nich uzaleznilam - o rzesach mowie.
A teraz rozszerzona rozmiarowka - doszly nowe . ja tak kombinuje , ze tylko sobie doklejam i juz nie maluje.
Nie myslcie ze codziennie , ale jak chce miec super zrobione oko to bezwzglednie.

Re: rzęsy

#65
Na zdjeciach jak widzimy kogos z pieknym makijazem oka to zawsze sa doklejone rzesy , juz mozna tylko czesc dokleic , nawet na 1/2 powieki docinajac rzese .
jak sie oglada takie filmiki instruktazowe w necie to nie wyglda to na trudne. Mozna wygladac lepiej jak sie ma swoje marne rzesy.

Re: rzęsy

#66
okazuje sie , ze krople do oczu dla chorych na jaskre maja taki skladnik ktory powoduje wzrost rzes, jest on w bezpiecznych dawkach wykorzystywany wlasnie w tych preparatach co pobudzaja rzesy do wzrostu - ale to trzeba naprawde z umiarem stosowac .

Re: rzęsy

#67
Tez mam takie nieciekawe rzęsy i postanowiłam kupić preparat o nazwie Vitalage.........beznadzieja nie dośc ze drogi to w ogole nie zadziałał, no może troszkę zgęstniały. Więc dalej muszę sobie przyklejac sztuczne ....a taką miałam nadzieję

Re: rzęsy

#69
Ja też miałam taki preparat skusiłam się bo tańszy, a jak tańszy to do dupy.....niestety. Najlepszy jest REWITALAGE i po tym rzęsy są naprawdę zajefajne , szybko rosną, gęstnieja. Więc jeżeli chcecie to tylko ten o tej nazwie , żaden inny bo nie będzie efektów, jest duuuużo droższy ale efekty są

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron