Przedłużanie włosów

#1
Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena – strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę.
Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne.
Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakości pasemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstości i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić.
Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.

Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku – infralight. Szybko i bezpiecznie.

Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe – ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.

Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.

Mam nadzieję że Wam nieco wyjaśniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej :)

Re: Przedłużanie włosów

#2
Fajnie jest na pare godzin doczepic wlosy i miec ich duzo i dlugie , ale musimy to robic z glowa , bo wiadomo ze takie doczepiane pasma obciazaja wlosy , cos sie moze zaplatac i powyrywac.
Umiar jest wskazany , ale nie znaczy to , ze nic nie wolno .

Re: Przedłużanie włosów

#6
Ja sobie nie dopne , bo juz wtedy calkiem bym moje wlasne stracila , ale wiem ze mozna sobie na wlasne zyczenie zniszczyc wlosy , wyglad sie osiagnie na jakis czas , a potem dramat - jak to sciagnac bez uszczerbku ? obciac?
zastajesz z polowa tego co mials na glowie przed .

Re: Przedłużanie włosów

#8
To mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich :)
Miałam podobne przeżycia - nieudane przedłużenie i dopiero potem się udało! Przez to nieudane przedłużenie nabawiłam się także kilku problemów ze skórą głowy... ogólnie szkoda gadać i szkoda tracić czas na "specjalistów", teraz gdybym wiedziała pewne rzeczy to bym drugi raz nie popełniła takiego błędu!

Re: Przedłużanie włosów

#9
Tak juz mamy , ze dopoki nie sprobujemy czegos to caly czas nas bedzie kusilo .
Szkoda , ze te eksperymenty odbily sie na kondycji wlosow . Ale chyba juz coraz mniej osob przedluza wlosy na stale , te metoda najbardziej niszczaca wlosy , jezeli juz - bo wiadomo dlaczego nie - to polecam pasma na klipsach , dopinasz i odpinasz kiedy chcesz.bezpieczna wersja przedluzania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron