Zapuszczanie włosów

#1
Witam mam na imię Adrian. Mam 15 lat i postanowiłem zapuścić włosy w stylu METALOWCA... Moja mam mi tego odradza bo mówi że będę nieładnie wyglądał bo mam okrągłą twarz ale mniejsza z jej opinią pragnę sam się przekonać jak będę wyglądał.
Chciałbym otrzymać poradę co do zapuszczania włosów... Oto kilka informacji które mogą pomóc w wystawieniu opinii
-mam gęste włosy
-moje włosy nie stoją bez nałożenia żelu/gumy

Jak najlepiej zacząć zapuszczanie włosów ??
Jakie odżywki, szampony itp. używać podczas zapuszczania włosów ??
Jeśli czegoś chcecie się jeszcze dowiedzieć aby udzielić pomocy to pytajcie :P

Re: Zapuszczanie włosów

#2
zapuszczaj, zapuszczaj, długie włosy wydłużają okrągłą buzię, podstawowa rzecz jak zapuszczasz włosy to ich nie ścinać :D jeśli chodzi o to jakie szampony czy odżywki, to nie ma znaczenia, jak już będziesz miał długie to wtedy odżywka która ułatwia rozczesywanie, a tak poza tym to cierpliwości dużo, bo włoski to powoli rosną jak się długie mieć.

Re: Zapuszczanie włosów

#3
Włosny długie jak najbardziej pasują zarówno do mężczyzn jak i kobiet. Ale trzeba umieć je dobrze pielęgnować. Nie wystarczą dobre odżywki, szampony. Należy używać odpowiedniech suszarek, prostownic, żeby nie połamać włosów, czy też spalić. Kupiłam sobie ostatnio świetny zestaw suszarka+prostownica firmy Byballis. Jestem bardzo zadowolona, bo dzięki wielu funkcjom moje włosy się nie niszczą.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron