Re: długie włosy

#12
Jak fajnie wygląda sie w długich włosach , ale gęstych pięknych to marzenie wielu kobiet, a przy tym troska i specjalna pielęgnacja, no cóż niektorzy nie są tak chojnie obdarowani przez naturę. Ale czy długie czy krótkie jednakowoż trzeba dbać

Re: długie włosy

#16
Wiem jedno ,że na pewno dbanie o włosy skutkuje ich dobrą kondycją do poznych lat. Jednak przyjmowanie lekow nasercowych czy tez cukrzycowych a nawet na tarczycę niestety osłabia ich cebulki i niestety pomalutki tracimy z gęstości, jednak jak najbardziej należy dbać

Re: długie włosy

#18
Dziewczyny, szukałam dla siebie dopinki na allegro, takiego długiego końskiego ogona i kosztowo zdecydowanie bardziej pasują mi te sztuczne. Czy ktoś takich używa? Bo chce to nosić na co dzień i trochę się boje że nowe kosmyki będą się odznaczać od moich i nie będzie to fajnie wyglądało, a zależy mi na tym żeby nikt nie wiedział o dopince...co sadzicie o sztucznych włosach, jak się je nosi? czy jednak inwestowac w te drogie naturalne?

Re: długie włosy

#19
Taki koński ogon ze sztucznych włosów widziałam i bardzo fajnie wyglądał.A kolor musisz dobrać pod swoje to wtedy nie będzie różnicy . Zobacz , zawsze w naturę możesz zainwestować jak sztuczny cię rozczaruje.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron