Re: Hair in to super sprawa

#33
EEEEjjjj wiecie co :) super sprawa tyle tylko ze juz więcej nie kupię syntetyku ponieważ do pewnego momentu wygląda extra a potem to eeeehhh :)) zresztą wiedziałam bo pani w sklepie wyjasniła mi to dokladnie ale sie uparłam no i coz zrobic. Teraz mam zamiar kupic juz naturalne i naprawdę polecam super sprawa :):)

Re: Hair in to super sprawa

#35
Syntetyk kusi ceną o wiele niższą , ale z trwałościa jest nieciekawie . A jeszcze jak ktoś nie wypina pasm i w nich śpi to o wiele szybciej się zniszczą . Warto więc w naturę zainwestować . Sprawdź na stronie - jest promocja , można skorzystać

Re: Hair in to super sprawa

#38
Wybrałam syntetyk i ze wzgłędu na niższą cenę i na przetestowanie jak sie będzie nosić i jak moje włosy wytrzymają wpinanie i wypinanie klipsów . Dopiero wtedy pomyślę o włosach naturalnych .
Jak na razie rzecz świetna to co wybrałam . Nie do odróżnienia .
Ostatnio zmieniony 29 listopada 2017, 15:07 przez dorka, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: Hair in to super sprawa

#40
Nie wpinam całości , bo aż tyle to byłoby za dużo , mam podzielony zestaw na 2 części . To co wpinam daje objetość a o to mi najbardziej chodziło . Na początku czułam klipsy i dotykałam czy czasem ich nie widać , prawie nerwica dotykowa. Już się przyzwyczailam i potrafie sama wpiąć spokojnie rano .

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron