Hair in to super sprawa

#1
Ja po ogledzinach w sklepie i rozpoznaniu w internecie zdecydowalam sie na zakup czegos solidnego co widze a nie kupuje w ciemno.kupilam Hair In - tak sie nazywaja fachowo te dopinane wlosy,polecam wszystkim ktorzy chca sobie przedluzyc wlosy ,zapina sie je na takie zatrzaskowe klamerki ,mozna spokojnie to zrobic samemu.trzymaja sie super ,po imprezie je wypielam.zapne znowu jak bede chciala miec super fryzurke.Wlosy sa naturalne ,mozna je nawet podkrecic.
Mysle ze posluza mi dosc dlugo
anet

Re: Hair in to super sprawa

#3
czesc
a takie hair in sa w formie kreconych wlosow, bo jesli juz nosicie to pewnie doskonale znacie ten temat.jesli moge prosic o odpowiedz to wejde za pare dni znowu tutaj i poczytam.
chce kupic do przedluzenia swioch wlosow ale ja mam krecone

Re: Hair in to super sprawa

#4
nosze hair in wtedy jak mam na nie spam , pomomo uplywu czasu nadal wygladaja swietnie ,moge podpowiedziec z wlasnego doswiadczenia ze mozna je podkrecac, ja je zakladam na takie papiloty z gabki ,
jak kiedys dlugo tak zostawilam to nawet wyszly rurki, czesciej krece delikatnie , wychodza fajne naturalnie krecone lekko
Jak ja kupowalam to gotowych kreconych nie bylo.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron