ACTIV - nowosc?????????????

#1
Czesc
Czytam ,ze uzywacie plastrow.Moze cos wam wiadomo o kosmetykach activ ,ktore sa podobno przeznaczone do konserwowania ,czyszczenia i dbania o doklejane uzupelnienia.Te plastry ktorych uzywam zostawiaja resztki kleju ,mnie to przeszkadza ,ale boje sie drastycznie czyscic zeby nie uszkodzic systemu.Jakby te Activ byly do tego przeznaczone to byloby super.Jak ktos ma na ten temat jakies sprawdzone info bede wdzieczny .

Re: ACTIV - nowosc?????????????

#2
Tez kleje plastrami , od niedawna uzywam do czyszczenia Activ Lotion czyszczacy w spray .Dla mnie jest on rewelacyjny ,juz mala ilosc usuwa resztki kleju. Przyznam ,ze zakupu dokonalem w specjalistycznym sklepie i ku mojemu zaskoczeniu na miejscu jest pelna gama kosmetykow Activ.Ten polecam ale chce tez sprobowac innych .jak przetestuje to napisze .
To na razie P

Re: ACTIV - nowosc?????????????

#3
Czesc
Activ do czyszczenia jest najlepszym takim srodkiem jakie do tej pory stosowalem.Trzeba tylko przestrzegac terminu na jaki przyklejamy plastry ,nie przesadzac i odklejac je po okresie na jaki sa przeznaczone, bo jak bardzo dlugo plaster jest przyklejony to wtedy trudniej wyczyscic resztki kleju.Polecam rowniez z tej serii Activ i szampon i balsam do pielegnacji systemow.Warto .

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron