Co zamiast peruki ?

#1
Dzień dobry !

Niedługo zaczną wypadać mi włosy i w związku z tym zmuszona będę do noszenia peruki. Słyszałam coś o perukach systemowych, czy może ktoś z was rozwinąć ten temat? Czym to się różni od zwykłej peruki ?

Re: Co zamiast peruki ?

#2
Cześć Kamille
Pytasz o rozwiązania inne niż peruka; ja mam nowe włosy zrobione metodą systemową . Przymocowuje się do skóry głowy różnymi metodami, ja akurat wybrałam plastry, trzeba je co około 10 dni wymieniać, ale to żadna trudność. Za to przez ten czas masz pewność, że włosy będą ci się trzymać nawet jak ktoś cię za nie pociągnie. Żeby mieć takie cudo musisz się umówić na konsultacje, tam ci wszystko wyjaśnią, wezmą miarę głowy i za jakiś czas możesz się cieszyć fryzurą. A jeszcze możesz sobie zrobić kolor jaki chcesz, pasemka, fryzurkę podobną do poprzedniej, żeby znajomi się nie dziwili. Koszt jest wyższy niż zwyczajnej peruki, ale rezultat taki, że nie żałuję ani grosika. Jak będziesz miała jeszcze jakieś pytania, to pisz, postaram się odpowiedzieć.

Re: Co zamiast peruki ?

#3
Cześć Maja
Dzięki za odpowiedź, poczytałam sobie o tym second hair, i faktycznie to wydaje się super sprawa. Oglądałam sobie różne peruki, bardzo fajne teraz są, (a przyznam szczerze że spodziewałam się czegoś wyglądającego bardzo sztucznie i nienaturalnie) i nawet sobie jedną kupiłam. Dziwnie się czułam na początku, miałam wrażenie, że wszyscy się na mnie gapią, a peruczka mi zaraz zleci, ale już mi przeszło. Przyzwyczaiłam się już do noszenia jej, a teraz się zbieram do zrobienia sobie uzupełnienia. Namiary już mam, teraz tylko trochę odwagi, bo nie mogę się przemóc do pokazywania ludziom w pełnej krasie. Głupie, nie? Ale zbiorę siły duchowe i zobaczymy co z tego będzie.

Re: Co zamiast peruki ?

#4
CZesc
Moge polecic gotowe, czesciowe uzupelnienia na czubek glowy,nie kosztuja wtedy tak duzo jak robione na zamowienie i sa od razu do kupienia.Czlowiek to przymierzy w sklepie i widzi efekt,mnie tak latwiej cos kupic o czym do tej pory nie mialam pojecia.
Sa z wlosow naturalnych i tansze ze sztucznych,jedne i drugie tkane na sztucznej skorze i przypinane na klipsy .
Warto to sobie obejrzec bo jak jeszcze nie ma musu na cala peruke to taka dopinka to o wiele wiekszy komfort noszenia.
To sie nazywa Top mono i Top hair.
Warte obejrzenia i kupienia jak ktos musi.

Re: Co zamiast peruki ?

#5
potwierdzam to co Melba pisze , zwlaszcza polecam naturalne Top Hair,jesli jeszcze nie jest konieczna cala peruka -"czapeczka"
przypinasz na kilka grzebykow do wlasnych wlosow , ulozysz sobie albo na piance albo walki co kto woli i gotowe.przynajmiej nie jest goraco w tym tak jak w peruce
wiadomo to zalezne od ubytkow jest to co musimy na glowe zakladac i do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic jak jest to konieczne
ale polecam, nosze sama

Re: Co zamiast peruki ?

#6
Czesc Kamille

Twierdzisz ze za chwile zaczna wypadac ci wloski.... nie rozumiem dlaczego szukasz juz systemu!!!!Jezeli wypadanie jest podyktowane chorobą po ktorej wyleczeniu wlosy wiadomo odrosna, to zdecydowanie polecam peruke .Raz ze tansza a dwa na krotki okres wiec po co przeplacac. Systemy noszą ludzie ktorym z roznorakich wzgledow nie odrosna wlosy a nawet jak jest jakas nadzieja to i tak bardzo watpliwa. Takze zanim podejmiesz decyzje radze sie zastanowic.

Re: Co zamiast peruki ?

#8
a to zależy ile tych włosów ci jeszcze zostało, bo jak są tylko lekko przerzedzone to można kupić toppik, megathik, to są takie proszki do sypania na głowę tam gdzie masz przerzedzone włosy i skora głowy prześwituje, fajne to jest bardzo, ale jednak trochę włosów trzeba mieć, wiem bo sam używam. Więcej pomysłów co zamiast peruki nie mam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron