Mała plamka bez włosów

#1
Potrzebuje szczegółowej porady.
Kiedy bylem maly (noworodek) mialem w glowie węflona(taka igła pod skóre) i teraz przez to nie rosną mi tam włosy jest to małą plamka wielkosci 1.5cm na 1cm.
Niech mi ktos poradzi gdze, jak i za ile moge pokryc wlosami tak niewielki odcinek.

Re: Mała plamka bez włosów

#4
Do Kuby!!!!! po co sie stresujesz chlopie , taka malutka plamka nie ma znaczenia zaczesz odpowiednio wlosy i tyle zaden specjalista w tym temacie Ci nie pomoze. a jak trafisz na takiego co bedzie chcial od ciebie wydebic kase no to powodzenia.... hahaha napewno to zrobi.

Re: Mała plamka bez włosów

#6
ja spojrzałem na twoją aukcję i mam pytanie, jak się lokówka albo prostownica do kłopotu marcina325? A słyszałeś Marcinie o czymś takim jak toppik? To jest taki proszek który maskuje prześwity skóry, ja używam a mam bardzo włosy przerzedzone. I efekt jest super dla mnie.

Re: Mała plamka bez włosów

#10
marcin325 pisze:Potrzebuje szczegółowej porady.
Kiedy bylem maly (noworodek) mialem w glowie węflona(taka igła pod skóre) i teraz przez to nie rosną mi tam włosy jest to małą plamka wielkosci 1.5cm na 1cm.
Niech mi ktos poradzi gdze, jak i za ile moge pokryc wlosami tak niewielki odcinek.


Mysle ze tylko Ty to zauwazasz - problem w glowie bardziej niz na glowie .
Pomysl ze w wieku dojrzalym mozesz miec bardzo twarzową naturalna łysine w tym miejscu.Pozdrawiam .

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron