Re: regeneracja cebulek ?

#21
Już niedługo , może....będziemy cieszyć sie a nie załamywać bo ponoć amerykanie robili doświadczenia na myszach, polegające na odrodzeniu sie mieszków włosowych , są zadowoleni , ale jeszcze trochę czasu zanim lek wejdzie na rynki ;)

Re: regeneracja cebulek ?

#26
Żeby przeciwdziałać łysieniu trzeba wydać troszkę kasy, nie oszukujmy się. Ja wydałem na różne specyfiki 2 tyś zł i nic,leciały nadal. Nareszcie znalazłem optymalne dla mnie rozwiązanie. Grzebień laserowy, efekty nie bagatelne na plus. wydatek prawie taki sam jak przez ten czas wydawałem na różne specyfiki. Poniżej podaję linki:
spam://spam/CR3fJCat
spam://spam/okmTBaVu
spam://spam/3OE4wMLw
spam://spam/fhwsokGx
spam://spam/I1fgh8By
W linkach znajdują się efekty tego specyfiku jak i możliwości bezpośredniego zakupu. Moje foto przed i po na piriv spam

Re: regeneracja cebulek ?

#27
anitta pisze:Czesc
Podpowiem Ci co ja uzywam od niedawna - jak jestem na skalce to zawsze w kasku i tez z wlosami kiepsko- kupilam opakowanie Hedline,takie ochronne wklady dla sportowcow i nie tylko.u mnie sie sprawdza, moze sprobuj.

Ja również mogę szczerze polecić tą metodę. Jest naprawdę bardzo dobra, efekty są świetne. Polecam

Re: regeneracja cebulek ?

#29
Naświetlanie lampą , prawdziwe słońce w normalnej ilości pomagaja w regeneracji, masaż skóry głowy tez można sastosować , juz nie mówiąc o wizycie u trychologa i profesjonalnym leczeniu .Wszystko polecają a czy poskutkuje ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron