Re: Łysienie w młodym wieku (chłopak 24 lata) - depresja :(

#11
Witam ponownie.. Zacząłem brać tabletki po wizycie u dermatologa androstatin. Po trzech opakowaniach było ok, włosy się zagesciły u mniej wypadły nawet nie było widać oznacza łysienia. Po wyjeździe za granicę (niecały miesiąc temu) sytuacja powróciła, włosy zaczęły lecieć jak szalone, dodam że nie przestałem zażywać tych tabletek (wziąłem ze sobą trzy opakowania). Czyn to jest spowodowane? Możliwe że większym stresem i praca na nocne zmiany?
Sławek proszę podziel się opinią na temat Twojego uzupełnienia bo coraz bardziej skłaniam się do tego aby taki system zakupić bo jest tragicznie :((

Re: Łysienie w młodym wieku (chłopak 24 lata) - depresja :(

#19
Cześć. Mam 20 lat i od małego borykam się z bardzo rzadkimi włosami. Musiałam to chyba odziedziczyć po dziadkach , bo rodzice nie mają z tym problemu - wręcz przeciwnie. Mama chodziła ze mną do fryzjera i ścinałyśmy włosy bo miało to pomagać. Faktycznie, jakiś tam efekt był ale zaprzestałam ścinania. Nie używam żadnej prostownicy ani suszarki a włosy mam jak piórka , które podczas czesania wypadają. Bardzo powoli rosną mimo iż zaczęłam stosowac jakieś szampony na porost włosów , poprawę ich kondycji a nawet tabletki ale dalej nic. Miał ktoś z was może podobny problem ? Liczę na odzew. Pozdrawiam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron