Czesc wszystkim forumowiczom mowi Alicja (:

#1
Witajcie szanowni forumowicze

Dzis znalazlam te strone w sieci ,poszukiwalam informacji na tematy zwiazane z moimi dosc szerokimi zainteresowaniami,
przejrzalam przy okazji kilkanascie watkow i jestem pelna uznania, zostane tu chyba na dluzej. No i zapomnialam sie przedstawic
mam na imie Alicja, jestem z Warszawy, interesuje sie zastosowaniem najnowszych technologii w kosmetyce , lecz mam dosc obszerne zainteresowania, miedzy innymi sport, informatyka, muzyka, film.

Mam nadzieje iz znajde na tym forum informacje ktorych poszukiwalam wczesniej bez efektow w wyszukiwarce, na poczatek poprzegladam sobie posty, a jak nie znajde zaczne byc upierdliwa (:

Pozdrawiam wszystkich

Alicja.

Re: Czesc wszystkim forumowiczom mowi Alicja (:

#5
Hej Alicjo! Witamy na forum ;]
Z tymi mieszkami, to jak wyżej napisali - one nie umierają ;] Łysienie plackowate masz... to i tak chyba najlżejsze z łysień :)



Każdy kiedyś będzie łysy... plackowate jest najlepsze?
spam]spam://spam.handsomemen.pl/wlosy,lysienie,przyczyny_lysienia_plackowatego_rzekomego.html[/url]
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2010, 17:27 przez lukaszq369, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron